Niedziela
04.12.2022
nr 338 (6335 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Stawiam na Polskę

Autor: xatsap  godzina: 03:20
Miły pięto, w Warszawie bywam raczej rzadko i tylko przejazdem. Raz w roku na walnym koła, bo koło jest warszawskie. Martwi mnie, że nie lubisz Warszawiaków. Ja mam tam kilkunastu przyjaciół. Kilku też z twoich stron. Nauczyło mnie życie odpowiednio ludzi segregować. Trochę późno, ale lepiej późno niż ..... Moja rada. Nie szufladkuj ludzi po tym co piszą o sobie w profilu na łowieckim, bo kilkaset kilometrów robi wielką różnicę i wywołuje śmiech u posiadaczy 17 ników. 😛😛😛

Autor: pięta  godzina: 07:37
Przed dzisiejszą potyczką z Francją nasuwa mi się takie oto pytanie" Czy po zakończonym mundialu znajdzie się ktoś kto pośle pana Michniewicza na zieloną trawkę a może chciałby go jako selekcjonera zatrudnić np. Katar?

Autor: WIARUS  godzina: 08:25
Patrząc na te mistrzostwa optymistycznie i uwzględniając dotychczasowe grube niespodzianki w meczach innych reprezentacji, nasza ma szanse/może osiągnąć największy sukces w polskim futbolu w XXI wieku. Na mistrzostwach świata Polska dotychczas tylko raz grała z Francją. W 1982 roku pokonaliśmy "Trójkolorowych" 3:2 w meczu o trzecie miejsce. Łącznie jednak mamy z nimi niekorzystny bilans - wygraliśmy tylko trzy z 16 meczów. Było jeszcze pięć remisów i osiem porażek. Gramy nie tylko o awans do ćwierćfinału (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/453673,ms-w-katarze-ile-polacy-zarobia-za-awans-do-cwiercfinalu-mistrzostw-swiata)

Autor: kudłatyx  godzina: 10:26
mamy szansę,, wystarczy choć raz zaatakować, tego się nie spodziewają i nie są na to przygotowani,

Autor: labul  godzina: 16:40
38 min ładnie grają.

Autor: labul  godzina: 16:48
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, Piłka jest okrągła... .

Autor: Mark - 2  godzina: 16:49
Czyżby "worek się, rozwiązał", dla francuzów - poczekamy zobaczymy, mimo wszystko szkoda by ich było jednak. Lecz tego meczu, to jednak nie wygrają - idę z psem na spacer nie mogę na to patrzeć. :))

Autor: labul  godzina: 17:33
Ładna brameczka, z Mistrzami.

Autor: Mark - 2  godzina: 17:47
No i co, właśnie wróciłem a tu już dwa dla francuzów - chyba zacznę grać w lotto. O w mordę, toż to szk, panie szok - już trzy dla francuzów.

Autor: labul  godzina: 17:49
90 min z Mistrzami

Autor: labul  godzina: 17:50
Okienko. Nie mieliśmy kolonii zamorskich.

Autor: labul  godzina: 17:55
karny

Autor: labul  godzina: 17:56
i po karnym

Autor: labul  godzina: 17:56
jaja powtórka

Autor: labul  godzina: 17:57
i gol ha ha

Autor: pięta  godzina: 18:19
Panie labul gdybyśmy potrafili grać takiego wyniku by nie było. Ale My mamy ponoć "najlepszego " piłkarza świata w...swych szeregach tylko nie dali mu pograć/ w kolejnym meczu/.

Autor: xatsap  godzina: 18:43
Pięta, nie ramol tylko napisz nam w jakiej dziedzinie sportu byłeś dobry. Grają słabo, ale krytyka ze strony tych, którzy o własne nogi się potykają - nie brzmi najlepiej. Czepianie się Roberta Lewandowskiego, to przegięcie.

Autor: kudłatyx  godzina: 18:51
Grali jak nigdy... Przegrali jak zawsze... Były też akcenty z Wolski... reasumpcja karnego. I po co nauczyliśmy ich widelcem jeść? Jedli by palcami, to by nie mieli czasu w piłkę kopać.

Autor: Mark - 2  godzina: 19:01
Nie powtórka, to "wuc" zareagował natychmiast, zadzwonił błyskawicznie i kazał sędziemu zrobić reasumpcję, a on to wykonał "błyskawicznie." A co nasz "wuc" trzyma rękę na pulsie zawsze i wszędzie. Przynajmniej Lewy na trzy strzelane karne, chociaż jednego strzelił - ciekawe czyj "honor" uratował. :)))

Autor: labul  godzina: 19:02
To jest sport. Sił starczyło na pierwszą połowę z Mistrzami.

Autor: xatsap  godzina: 19:28
Z Afryką przegraliśmy. 😃

Autor: pięta  godzina: 21:03
Czy Wy tego nie zauważacie ,że pan Lewandowski przeżywa traumę odkąd przeniósł się z Bayernu do tej Barcelony? Po co mu to było miał kasę , poważanie i święty spokój. Teraz będzie tylko gorzej nadrabianie miną niczego już nie zmieni pewien mit prysł raz na zawsze.On już niczego w tej Barcelonie nie osiągnie co widać było w tych 4 meczach na mundialu to już jest równia pochyła! PS Onet.pl podaje ,że pan Michniewicz może dostać propozycję z zagranicy na trenera moim skromnym zdaniem chyba tylko z...Qataru pozdrawiam fanów kopanej pora wybrać sobie teraz tych ,którym się będzie kibicowało ja stawiam na Chorwację.

Autor: ricardo  godzina: 21:46
Co do Lewandowskiego się zgadzam, jak się coś nie zmieni , to jak w dawnej piosence, ,, Ostatni dzień w Barcelonie,,.Hasta mañana.