Niedziela
26.03.2023
nr 085 (6447 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szejkowie z Berlina

Autor: Alej.....  godzina: 08:23
Wuj O. miałeś mi załatwić talon na Izerę. Nie odwracaj kota ogonem.

Autor: Mark - 2  godzina: 08:46
Jest tylko jeden sposób na tych "złodziejskich lewaków" - więc zero do roboty i to szybciutko. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/burza-po-slowach-moskwy-konsternacja-nawet-w-pis-6880342325398336a)

Autor: kudłatyx  godzina: 08:49
krok 6. Idiota sprzedaje rafinerię za 1/10 wartości. U Niemca za takie coś, to już stałby pod ścianą i pif paf! Ale Niemcy normalne są, a nie Pisie złodzieje!

Autor: 28rafal  godzina: 08:51
To odmienna rasa. Tak pod względem intelektu jak i eksterieru. "Po wyglądzie ich poznacie"

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:09
Orlen sprzedał aktywa Lotosu za cenę rynkową, odpowiadającą ostatnim wycenom gdy jeszcze były notowane na giełdzie (dziennik.lowiecki.plhttps://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8618132,orlen-lotos-sprzedaz-aktywa-cena.html) A kudłaty i inne totalne słuchają ryżego i szczujni jego, gdzie łżą, łżą i łżą tak bardzo, że słońce się wstydzi świecić.

Autor: kudłatyx  godzina: 10:21
już .ujowi napisałem,,, może mi .uj sprzedać swój dom po cenie rynkowej,,,,, za trzy swoje wypłaty! wycena = trzymiesięczny zysk za 30%, To w całości była warta tyle, co jest 10 miesięczny zysk? Roczny zysk przekraczał wartość całej rafinerii? Idiotę, to rób z siebie, a nie z normalnych! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/photo/?fbid=606113934732059&set=a.105026394840818)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:26
"My niestety nie możemy odebrać paszportów tym, którzy w Brukseli kłamią i działają przeciwko Polsce. Nie ma takiego narzędzia, ono byłoby niezgodne z prawem europejskim. (...) Przekażę ministrowi Ziobrze, żeby przemyślał jakieś instrumenty dla tych, którzy szkalują Polskę" Szczerą prawdę Panu Minister powiedziała. A przemyśleć jakieś narzędzia dla polskojęzycznych szkodników, a czasem wręcz zdrajców, trzeba. I nie sam Pan Minister Ziobro ma takie instrumenty przemyśleć, ale po wyborach przede wszystkim Parlament i Pan Prezydent RP. Bezkarność zaprzańców coraz bardziej ich rozzuchwala.

Autor: kudłatyx  godzina: 10:32
to znaczy, że co? Rysio pysio już nie będzie mógł 40 letnim zezłomowanym kabrioletem do Brukseli jeździć? To z czego biedaczyna będzie żył, jak mu kilometrówki odpadną?

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:51
Z pożytecznych idiotów totalniaków nie trzeba robić idiotów... już nimi są... Przedstawiłem link do wyliczeń, które przeprowadziła nie związana z rządem ani z PiSem redakcja niemieckiej gazety Dziennik. Jasno wynika, że cena sprzedaży była rynkowa. No to następny artykuł, też nie związanego z rządem ani z PiSem medium, wskazujący że sprzedano po cenie rynkowej. (dziennik.lowiecki.plhttps://biznesalert.pl/rafineria-gdanska-ropa-energetyka-polska-lotos-energetyka/) Chwilowy zysk wynikający z chwilowych zawirowań związanych z wojną wywołaną przez "człowieka Tuska w Moskwie" (sam Tusk tak twierdził, cytuję...):za chwilę może się zamienić w stratę. Orlen decyzją Unii Europejskiej sprzedać musiał, innych chętnych chcących zapłacić więcej nie było. A wy dalej totalni łżyjcie...

Autor: labul  godzina: 12:00
Gwoli ścisłości nie wyrywaj się przed szereg, a poczekaj na wynik kontroli Banasia w ORLEN. Fuzja z LOTOS była wg mnie szkodliwa dla Polaków i polskiej gospodarki.

Autor: WIARUS  godzina: 12:04
W tym kolorze byłaby dobra? Taka nowoczesna, narodowa ....
Nie załatwi 👇👇👇👇👇 👇👇👇 na pohybel! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiesci24.pl/2023/03/25/izera-nigdy-nie-powstanie-ale-wydano-juz-pol-miliarda-wielka-porazka-pis/)


Autor: kudłatyx  godzina: 12:09
to twierdzisz .uju, że w tym tygodniu autorytetem jest dla ciebie NIEMIECKA gazeta? Co będzie jutro - ruska Prawda?

Autor: labul  godzina: 12:15
Zamiast iść w kierunku LPG ,to elektryki-oj durne te ludzie. Ruscy ponad 50 tat temu używali gazu ziemnego do napędzania Ziła i autobusów. https://autokult.pl/lpg-jako-ekologiczne-paliwo-to-o-nim-powinno-sie-dyskutowac-na-szczycie-klimatycznym,6809188119062657a?abtest=adtech%7CPRG-3468%7CD%3Badtech%7CPRGM-149%7CE%3Badtech%7CPU-97%7CD

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 12:21
WIARUS Znamy już to totalniackie wycie... Pięćset plus nie będzie! Jest Przekopu nie będzie! Jest Płotu na granicy z reżimem Łukaszenki nie będzie! (tak twierdził niejaki Tusk, a teraz kłamie że nie twierdził, ale to temat na oddzielny wątek...). Jest Gazu zabraknie! Jest Chleb po 30 zł! Jest kilka razy tańszy. Długo by wymieniać. Jeszcze nie ukończone CPK - totalniactwo antypolskie nie tylko wyje że nie będzie, ale aktywnie sabotuje by nie było. Ale będzie... Przeżyliśmy sowieckiego ruska, przeżyjemy brukselskiego Tuska... A teraz wyją że nie będzie Izery Też będzie. Pogonimy was totalni jesienią, że tylko smród i wypisane na płotach wulgaryzmy po was zostaną... I w archiwach wasze kłamstwa, ku przestrodze dla potomnych, na jednej półce z propagandą waszych stalinowskich poprzedników 😋

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 12:47
Ale wróćmy do tematu, a tematem jest podstępnie szykowany monopol paliwowy fur Deutschland (linku już nie wklejam, wszyscy już wiedzą z jakim przejęciem, uczuciem i celebrą Herr Donald te słowa wypowiada 😜) POżyteczni idioci lewactwa tego nie wiedzą, ale inwestorzy nie kupują przeszłości (np. chwilowych ekstra zysków które już były) - ale spodziewaną przyszłość. Ja, czyli mądry prawak np. kupiłem jesienią tanio akcje Orlenu, by sprzedać je niedawno dużo drożej tuż po tym gdy Orlen ogłosił ekstra zysk. Sprzedałem pewnie jakimś totalniackim niedorozwojom, które nie wiedzą że kupuje się prognozy, a sprzedaje fakty. A obecne prognozy, po byłych już ekstra zyskach, są dla Rafinerii Gdańskiej na razie niestety ponure. Skoro IV Rzesza planuje dopuścić wyłącznie paliwa niemieckie, regionalna gdańska rafineria nie ma różowej przyszłości. Co z tego że świetnie za rządów Prawych i Sprawiedliwych zarządzana, skoro upupią ją pachołki Berlina, czyli komisary brukselskie. Jedyna nadzieja, że narody europejskie obudzą się i pogonią lewactwo od władzy wzorem mądrych Polaków. I z powrotem zamienią niemiecką destrukcyjną lewacką paranoiczną IV Rzeszę w mądrą i konstruktywną wspólnotę węgla i stali. Albo że kopniemy w tyłek IV Rzeszę i wyjdziemy z tego destrukcyjnego lewackiego tworu, by bez lewackich szykan i sabotażu POlskojęzycznych bez przeszkód działać dla Polski. Dla Polski. Nie fur Deutschland......

Autor: 28rafal  godzina: 12:57
I na "wu-j" komu te wasze pis-dzielcze wynalazki? Dzieci rodzi się tyle, co po wojnie, kajaki przez przekop mykają, płotu tak się boją i taki on skuteczny jak ja w tańcu sportowo-wyczynowym. Banda za-pis-dzi###ch kret#nów o lepkich łapach i tępych zlepkach. Szpitale na funkcjonowanie nie mają!!!! Policja ucieka. Zadłużenie rośnie z prędkością spadającego meteorytu..Inflacja "Dobra Bo Polska" Kre##@#ni!!!!

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 13:03
"Zamiast iść w kierunku LPG ,to elektryki-oj durne te ludzie. " Zależy które. Niemiachy są cwane. Niemiachy nie mają ani złóż gazu, ani ropy.... Ale na początek wykumpinowali, że porobią se nordstrimy i będą z przyjacielem Putinem europejską energetyką gazem trzęśli. Oczywiście ich POlskojęzyczne pachołki wtedy temu klaskały. Ale gdy nordstrimy kaputt, wykumpinowały Niemiachy kolejny geszeft, jeszcze bardziej perfidny. Zakaz aut spalinowych, z wyjątkiem tych które będą tankować syntetyczne niemieckie paliwa. Bilionowe zyski fur Deutschland, a dla Polaków wizja Trzaskowskiego z C40, czyli Korea Północna bis.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 13:13
Szczyt bezczelności... Przez działania Putina iraz IV Rzeszy i ich posłusznych pachołków (w Polsce - POlskojęzycznych, twierdzących "Przypilnujemy z premierem Putinem, by nikt nam piachu w tryby nie sypał") w europejskich krajach sąsiadujących z Rosją wybuchła inflacja. W Polsce wcale nie największa. A teraz typy włażące Putinowi w żopu śmią nasz polski Rząd o inflację winić. Do budy! Również do Budy Ruskiej...

Autor: 28rafal  godzina: 13:19
🖕🖕🖕🖕😅😅🤣🤣🤣🤯🤯🤒🤒🤒

Autor: labul  godzina: 13:48
,, ... śmią nasz polski Rząd o inflację winić..." tak wina Putina i Tuska Prawaku. Wg Ciebie powstanie monopolu ORLEN ,to czyja wina ? Wg Ciebie zawyżanie cen paliw przez ORLEN nie napędza inflacji, a każdy procent inflacji nie przynosi większych dochodu dla budżetu kosztem nas Polaków ? Wg Ciebie nadmierne zakupy uzbrojenia bez konsultacji z odpowiednim Komitetem NATO, zadłużanie państwa, rozdawnictwo pieniędzy w celu kupienia elektoratu itd. Już za późno, bak słów na Prawaka.

Autor: kudłatyx  godzina: 14:18
łoo, matko i babko, nieszczęsna ofiara TVPutina, on już nawet do leczenia się nie nadaje,,,

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 14:26
Powstanie koncernu Orlen, mogącego konkurować ze światowymi gigantami, to ZASŁUGA. Nie wina. Wina to się odstawiony od koryta człowiek Putina w Warszawie może z rozpaczy napić, wyjąc z bezsilnej zawiści 😋 Zawyżanie cen przez Orlen powiadasz? Orlen nie jest monopolistą, są też inne podmioty - czemu nie sprzedają taniej niż Orlen???? Czyżby Orlen sprzedawał po cenach rynkowych (i do tego taniej niż w większości państw UE), a jazgot totalnych jest tylko nienawistnym kłamliwym ujadaniem??? Jestem dziwnie spokojny o wynik wyborów. Totalni przerżną sromotnie, za jedyny "program" mając tylko kłamstwa 👍

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 14:49
Czlowieku, zamiast patrzec na wladze w Berlinie zajmij sie wlasnymi nieudacznikami.

Autor: labul  godzina: 14:50
,,(i do tego taniej niż w większości państw UE)"kolejne dziecko wychowane za czasów PZPR. Kiedyś ludzie zamiast słuchać odpowiednika Radia Erewań -dziennika telewizyjnego , wychodzili w tym czasie na spacery przed dom. Ty wtedy jak i dziś przestawiasz krzesło lub fotel bliżej telewizora, aby nic Tobie nie umknęło z relacji TVPis.

Autor: labul  godzina: 15:16
Gwoli ścisłości wskaż nieprawdę : ,,"Wszyscy pewnie myślicie, jak większość ludzi, że Arabowie robią najlepsze interesy na swoich polach naftowych. Nie - zrobili najlepszy interes na Polsce, przez tych durniów z PiS. Oni sprzedali udziały w Rafinerii w Gdańsku za niewiele ponad miliard złotych - i tyle mają zapłacić Arabowie, którym się to zwróci w niecały rok. Oni za 9-10 miesięcy będą mogli powiedzieć, że ta rafineria de facto jest za darmo, bo kupiliśmy ją z zysków, które mamy z tej rafinerii" ,,Jak dodał, w czasach jego rządu Polska zainwestowała 10 mld złotych w gdańską rafinerię. "

Autor: labul  godzina: 16:50
,,PiS rusza w wielką trasę programową (nie w trasę kampani wyborczej). Dziesiątki spotkań, duża intensywność oraz rozmowy z Polakami Jarosława Kaczyńskiego i wielu polityków partii – zapowiadał rzecznik prasowy formacji Rafał Bochenek." ,,Czynniki, które wywindowały ceny" - ,,Ogromną nieuczciwością jest to, że jeżeli mówi się o wysokiej inflacji, nie wspomina się, jakie czynniki ją powodują. To jest ruska narracja. (Zbigniew Kuźmiuk)" ,,Europarlamentarzysta zauważył, iż rząd PiS potrafił odpowiednio zareagować na wyzwania natury ekonomicznej. Jego zdaniem, kluczowymi działaniami były "tarcze antyinflacyjne", a także właściwa polityka Narodowego Banku Polskiego, który podnosił stopy procentowe." Najważniejsze podsumowanie wystąpienia : ..– Podczas rządów naszych poprzedników (...) mieliśmy kryzys. " Krótko i na temat-wina Tuska i Putina. https://dorzeczy.pl/opinie/420973/ogromna-nieuczciwosc-kuzmiuk-to-jest-ruska-narracja.html

Autor: 28rafal  godzina: 18:40
Znalezione w necie.👍👍 "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami", George Orwell