Czwartek
21.12.2006
nr 355 (0508 )
ISSN 1734-6827
Redaktorzy piszą
Wigilia forumowiczów ze stolicy autor: Marta Łachacz
Grupa około 30 osób spotkała się we wtorek 19 grudnia w jednej z sal klubu Hubertus przy ul. Żurawiej 20 w Warszawie. Stołeczni forumowicze spędzili wspólnie już drugie spotkanie wigilijne, bo pierwszym było wspólne polowanie. Przyszli stali bywalcy regularnych spotkań odbywających się już od ponad roku oraz nowe osoby, które po raz pierwszy zasiliły tę „silną grupę pod wezwaniem”, którą z pewnością stali się forumowicze z Warszawy i okolic. Zresztą od samego początku atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości, a każdy nowy uczestnik spotkania, jakim i ja byłam, mogł poczuć się od razu jak w starej dobrej kompanii.

Gdy wszyscy zasiedli do stołu, a w ich dłoniach znalazły się kufle pełne złocistego płynu z pianką, koleżanka Maryna w towarzystwie Predatora odegrali „Powitanie myśliwych”. Po sygnale kolega Ryszard, któremu przypadł zaszczyt poprowadzenia części opłatkowej spotkania, w swojej krótkiej przemowie zaznaczył, jak ważne w łowiectwie jest zamiłowanie i podziw dla zwierzyny. Następnie złożył wszystkim życzenia rozdając opłatek, którym brać łowiecka łamała się, ściskała i składała wzajemnie życzenia.

Przy okazji świętowano także imieniny kolegi Kostka, który zaserwował zgromadzonemu towarzystwu doskonałą nalewkę wiśniową. I tak w miłej atmosferze większość wytrwała do pierwszej w nocy. I ja tam byłam, miód i wino piłam... Tym co nie byli, bo nie mogli oraz całej pozostałej forumowej braci mogę tylko polecić lekturę forum, z zapisami wrażeń obecnych. Do zobaczenia następnym razem.