Piątek
04.09.2009
nr 247 (1496 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: traktowanie psow przez poolicje w miescie

Autor: puchaty mis  godzina: 07:32
wj2000 Dobre ! :))))) Pozdrawiam Kolego puchaty

Autor: Lesław  godzina: 21:08
wj.2000 a dlaczego ryzykowne ? :) przecież wiadomo że kto się trucizną urodził to kanarkiem nie zdechnie :). trucizna tłuczku odpowiedz na pytanie a nie pluj. Unikanie odpowiedzi świadczy o twojej " wielkości " i znajomości tematu. Bycie funkcjonariuszem nie oznacza że masz dogmat nieomylności, to domena papieży.

Autor: trucizna  godzina: 22:16
Tok twojego myślenia kwalifikuję jako typowego ZOMOLA. Widocznie się nie sprawdziłeś,albo cię wylali,a teraz masz pretensje i żale do ,,stróżów prawa,,. To ty się przez cały czas plujesz,a połowy tego co tu jest napisane po prostu nie rozumiesz.

Autor: kuraś  godzina: 22:36
kto tu ma patent na rację i rozumienie??? Lesław, mniej emocji i by grało, autor przedstawił swój punkt widzenia sytuacji i tylko jego obraz wydarzeń znamy. ...żeby sobie wyrobić w miarę obiektywny punkt widzenia na jakąkolwiek syt. polityczną, czy jakieś "ważne" wydarzenie, oglądam inf. w polsacie tvnie tvp i czytam kilka "niezależnych" opinii plus swoje skromne życiowe dośw. -a tu nam autor błysnął. powycinać wszystkie drzewa przy drogach, nie będzie się o co zabijać. DB

Autor: kuraś  godzina: 23:05
przykład , wiele ostatnio katastrof lotniczych, 90% świadków nierejstrowanych katastrof opisuje swoje rzetelne wspomnienia mniej więcej tak: "zanim spod to się rozpod" uwierzysz?

Autor: Bear  godzina: 23:59
rozpod się to i spod... kuraś, faktycznie dużo, to dalej jest w statystyce czy już ponad..?