Środa
09.12.2009
nr 343 (1592 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Depozyt broni

Autor: Filip z Konopii  godzina: 07:00
Ad Cyfra ,czy ty myslisz ze to takie proste ,kiedy w grajdole każdy każdego zna? Często jest tak że ta druga osoba w towarzystwie prokuratora popija na imprezkach. Każdy człowiek powinien mieć jasne i klarowne zycie ,a najlepiej jeszcze aby co niektórych po tyłku całował aby móc spokojnie ulicą chodzić. Nikt nie chce mieć problemów związanych z czyimis brudami i nikt nie zastanawia się dlaczego. Z tego tytułu najlepiej zwykle wyciągnąć paragraf. Czy wiesz że na tej ziemi jest wielu ludzi tzw. "toksycznych"? Czy znacie określenie ktore stosują psychiatrzy i prawnicy pt."Wampir energetyczny"? Naprawdę ,jest wiele ludzi którzy zywią się nowinkaim ,plotkami ,kalectwem innych ludzi i nie odpuszczają oraz snuja intrygi. To taki styl zycia bo dzięki temu odsuwają od siebie problemy dnia codziennego. Najlepszą obrona jest atak. To prosty rachunek: 3 szt broni przez 30 dni to 900 pln za depozyt policyjny ,a ile tłumaczenia i ile domysłów. dlatego pytam ,co zrobić. Dać komuś w użyczenie ,nie ma sprawy ale każdy boi się a juz napewno ludzie boją się uczestnictwa w sprawach i odwiedzin policji w domu. Po co to komu. Dlatego pytaczy jest rozwiazanie inne niż poprostu gotówka w KW za depozyt.

Autor: ajwa  godzina: 07:05
Wystaw broń do komisu ale za taką cenę aby była nie do przyjęcia,będzie taniej. DB

Autor: Cyfra  godzina: 09:37
Filip Tu masz rację.Za friko nich nie przetrzyma.

Autor: kristofferp  godzina: 11:34
Filip z Konopii, nie dopytuję się o co chodzi, ale rozumiem jak wroga Ci strona ( np. ex. żona ) może to przeciwko Tobie chcieć wykorzystać. To zresztą wcale nie byłoby ani żadkością, ani wydumaną sytuacją. Może wyściem jest 'zdeponowanie' nie całej broni ale istotnego jej elementu ( czułenka, zamka, ... ). Tak że z założenia broń traci cechy użytkowe. DB.

Autor: Bear  godzina: 11:37
jak już wcześniej napisał Kristofferp wszystkie do konserwacji oddaj rusznikarzowi i po sprawie - "odbierzesz jak będziesz mógł" a on ci w miedzy czasie bez pospiechu broń wyczyści.. DB

Autor: Cyfra  godzina: 11:48
Dobry pomysł