Środa
14.12.2005
nr 136 (0136 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: O Nas:(  (NOWY TEMAT)

Autor: czarnypzl  godzina: 23:19
Witam wszystkich forumowiczów! To mój pierwszy temat. Zobaczcie jak nas posstrzegaja na pewnym forum http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1978&highlight=

Autor: Hubert P.  godzina: 23:27
Witaj:) Miłego pisania na tym forum. A co do przeciwników łowiectwa to cóż zrobić:( Było o tym wiele na forum. Nie wszyscy rozumieją istotę łowiectwa. Takie bzdury jak to, że w dzisiejszych czasach "ludzie polują tylko dla przyjemności i pozyskania ciekawego trofeum. Często ich łupem padają zwierzęta najokazalsze i mało spotykane(...)" To tylko przykładowe zdanie z mojej ksiązki od biologii (IIIgim) Najlepiej nie komentować i nie wdawać sie w dyskusję z zielonymi. pozdrawiam DARZ BÓR:)

Autor: Tomek W  godzina: 23:32
Następny pseudo ochroniarz przyrody. ALe jakoś nie pomyślał o tym ile oni robią szkód w lesie i na jaki stres narażają zwierzynę jeżdżąc na kładach po lesie !!! Te maszynki potrafią być naprawde głośne.

Autor: tadys ( BT )  godzina: 23:42
nic o Nas bez Nas, jak taki jeden z drugim udowodni mi , że wywozi co zimę 4 tony paszy ( sam , za własne pieniądze) do lasu, to zaledwie pozwolę mu podyskutowac o "tylko dokarmianiu zwierzyny",albowiem o łowiectwie, polowaniu ,kusownictwie, etc... dalej nie ma "czerwonego pojecia",o "zielonym " nie wspominając, bicie piany, ot wszystko, nie warte polemiki................ pozdrawiam, tadys(BT)