Czwartek
22.12.2005
nr 144 (0144 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: OHZ Włochy k/ Pińczowa

Autor: sympatyk321  godzina: 08:38
Ad Miroku Widzę, że dowiem się od Ciebie tyle co i rok temu kiedy pytałem czy na forum jest ktoś z okolic Buska, widzę, że wychodzisz z założenia, że nie warto rozmawiać z sympatykami- no cóż DB

Autor: Aro  godzina: 09:38
jak widzę kolego sympatyku321 twoje posty to jedna wielka narzekanina. weź się chłopie w garść no i do roboty. Wszak sam też możesz walczyć z kłusownikami, - zbieraj wnyki, sidła, linki i nie krytykuj innych. To że czasami nikt z tobą nie chce o tym gadać nie znaczy że nie walczy z kłusownictwem. I nie ma tu nic do rzeczy że jesteś sympatykiem a nie myśliwym. Gwarantuje ci że jak takiemu kłusolowi będziesz zbierał linki przez miesiąc / dwa to na tym terenie, przynajmniej na jakiś czas da sobie spokój. raz jeszcze ciepłe pozdrowionka.

Autor: Miroku  godzina: 18:11
Aro wg mnie ma dużo racji w swym poście.Ja powiem Ci tylko tyle ze nie jestem z okoloc Buska więc pretensje znów nietrafione.Mam do Buska 100 km. Nie mniej jednak znam wielu zacnych kolegów własnie z tego rejonu i conieco moge o tym rejonie powiedziec.Tylko skoro masz bliżej i jesteś jak piszesz sympatykiem to nic nie stoi na drodze by sród wielu kół łowieckich tego rejonu znaleźc swoje miejsce w formie Ci najbardziej bliskiej. Pozdrawiam I Zycze Wesołych Spokojnych pełnych refleksji Świąt Bożego Narodzenia.