Poniedziałek
06.03.2006
nr 065 (0218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Trochę humoru - 10 przykazań ;-)  (NOWY TEMAT)

Autor: hunter ( BT)  godzina: 20:38
Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli: 1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim. 2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty. 3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać. 4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją. 5. Nie zagłuszaj. 6. Nie cudzosłysz. 7. Nie przestrajaj. 8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej. 9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego. 10. Ani żadnej kasy, która Jego jest. Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego.

Autor: Wiesław Nitka  godzina: 20:46
Jaki związek z myślistwem? Łowiecki ?

Autor: jurso  godzina: 20:47
No właśnie .$$$$$$$$$$$

Autor: Hubertus26  godzina: 20:52
Oj nie czepiajcie się. Czy na forum łowieckim muszą krążyć tylko dowcipy o tematyce łowieckiej? A swoją drogą ten kawał mi się wcale nie podoba mimo że nie jestem zwolennikiem Ojca Dyrektora

Autor: Mark - 2  godzina: 20:58
A tak na poważnie, czy już nie wystarczyłoby tych polityczno - religijnych tematów, na typowo łowieckim forum. To naprawdę nie jest wcale śmieszne (bo ile można się śmiać), a po prostu zaczyna być nudne i przygnębiające (jak niektórzy z uporem maniaka forsują swoje poglądy i przekonania), jak by nie było innych ciekawszych tematów. D.B.

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 21:05
miał byc humor a wyszła tragifarsa bawiaca tylko niektórych by jeomonster Kącik humoru sponsorowanego by cieciu: "Na skrzyżowaniu zatrzymuje się Maybach a obok niego stara Łada Kierowca Łady odkręca okno i zagaduje - Jak to twojo autko? Jeździ bez problemów ? - pewnie, jeździ idealnie ! Facet z zamyślelniem podrapał się po głowie - zastanawiam się, bo widzisz, coś niewielu kierowców się na taką furkę decyduje... "

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 21:23
by nicku "Niemiec, Polak i Rosjanin przymierzają się do rozpicia połówki. Niemiec próbuje rozlać do szklanek, ale wyszło mu nierówno. Zlewają zatem do butelki, próbuje Polak, ale znowu "krzywo". Zlewają jeszcze raz, a Rusek z zamkniętymi oczami rozlewa idealnie co do milimetra. Pozostali w szoku patrzą z niedowierzaniem, a Rusek mówi: - Nu szto? Odna połowina imiejet wosiemnadsat’ (18) bul-bul." by jeomonster

Autor: Łukasz>>>  godzina: 21:25
ALe na forum zrobiło sie wesoło....heh : )

Autor: Cumkacz  godzina: 23:05
Czy znasz już nową wersję wierszyka o murzynku Bambo? Jesli nie, to proszę bardzo: Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja kto godny chwały a kto wręcz kija. Leje na serce miód swoim gościom do adwersarzy zionie miłością. Żyda, Masona czuje z daleka wszystko w nim widzi oprócz człowieka. Glemp traci nerwy: "Rydzyk - łobuzie", Tadzio z uśmiechem nadyma buzię. Pieronek błaga: "Daj na wstrzymanie", to on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: "weź - odpuść sobie", a Rydzyk: "spadaj, co zechcę - zrobię". Rząd go popiera, prezydent chwali Lepper z Giertychem pokłony wali. Czuje się bosko jak w siódmym niebie do Sejmu wchodzi tak jak do siebie. A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje armię BERETÓW mobilizuje. Ich nie obchodzi, co sądzi prasa - że dla Rydzyka Bogiem jest KASA. Mohery wielbią swego pasterza dla nich ważniejszy jest od PAPIEŻA!

Autor: fousek  godzina: 23:07
dla mnie bomba!!!!

Autor: Luki_81  godzina: 23:12
a tak jak sie smiać to wczoraj kolega podesłał mi taki ciekawy Link (prace.sciaga.pl/38474.html) z czyimś wypracowaniem miłego czytania DB Łuki

Autor: Cumkacz  godzina: 23:16
Z Familiady wzięte: Podaj rodzaj farby. - Czerwona! Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy, Strasburger pyta kolejnego zawodnika: - Podaj rodzaj farby. - Zielona! Pyt. - Sport, w którym biorą udział zwierzeta. Odp. - Walka jeleni na rykowisku... - Podaj rodzaj potwora. - Kangur! - Wiecej niż jedno zwierze, to...?- Owca. - Źle. Pytanie przechodzi na druga rodzine. Wiecej niż jedno zwierze, to...? - Lama? - Co robią koty? - Skakają Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci? Odp.: Do agencji towarzyskiej. Pytanie: Jaka może byc bańka? Odp. 1: Mydlana (braaaaawo)Odp. 2: Banka na mleko (braaaaawo) Odp. 3: Banka wstanka, taka zabawka. - Nazwa przylądka? - Przylądek Zdrój. - Rodzaj kiełbasy? - Szynka! Pytanie: - Wymien zwierze w paski... Odpowiedź: - Biedronka!

Autor: tadys ( BT )  godzina: 23:28
ad.hunter(BT) chyba nie masz dzisiaj farta, pozdrawiam, tadys(BT)

Autor: Cumkacz  godzina: 23:43
Polska to chyba jedyny kraj posiadający kopie zapasową prezydenta i rząd sterowany radiem.