Poniedziałek
06.03.2006
nr 065 (0218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zdjęcie miesiąca ???  (NOWY TEMAT)

Autor: madma  godzina: 18:13
Ten post kieruję do Admina /wiem, że jest na urlopie/ ale również do Kolegów, którzy uważając jak ja, poprą mnie w propozycji. Ponieważ galeria jest tak ustawiona, że zlicza "wejścia" czy otwarcia poszczególnych zdjęć i na tej podstawie automatycznie wybiera galerię i zdjęcie miesiąca, proponuję zmianę i stworzenie czegoś w rodzaju ankiety, gdzie wszyscy będziemy mogli głosować na zdjęcie lub galerię w naszej ocenie zasługującej na to wyróżnienie. To, co widnieje w okienku galerii jako zdjęcie miesiąca lutego jest zaprzeczeniem tego wszystkiego, co chcielibyśmy innym w łowiectwie ukazać. Mnie osobiście wstyd........

Autor: dębski  godzina: 18:23
Popieram Kolegę, a w szczególności odnośnie zdjecia m-ca lutego. Dziwię się że tak długo widnieje na "tapecie", będąc zaprzeczeniem zwyczajów łowieckich.

Autor: pablo~  godzina: 18:31
popieram!

Autor: CZARNY MŚCICIEL  godzina: 18:59
popieram bardzo bobry pomysł.

Autor: KAMA & KEVIN  godzina: 19:10
 cieszę się, że nie tylko w moim odczuciu zdjęcie to jest delikatnie pisząc kontrowersyjne !!!!!! POPIERAM WNIOSEK

Autor: deer.hunter  godzina: 19:52
Pomysł niby dobry ale jak to zrobić? Będziemy mieli kilkaset zdjęć i dajemy "+" i "-"? Co miesiąc w Galerii ląduje kilkaset fotek. Jak są jakieś spotkania forumowe lub zawody to kilkadziesiąt (kilkaset?) dziennie. Zdjęcie do bani to po co otwierać. Nawet na małym widać mniej więcej o co chodzi. W razie niejasności można bez otwierania przeczytać komentarz autora. Jedyne co mi przychodzi do głowy to przy dużej liczbie "negatywów" zdjęcie nie może byc zdjęciem miesiąca. Ale to może doprowadzić do złośliwego i celowego "dołowania" danej Galerii. Inna sprawa: jak dużo ma być złych opinii? 5, 23 czy 48? Sensownego wyjścia nie widzę. DB dh

Autor: Felek  godzina: 20:05
W galerii lowiecki.pl jest wiele bardzo dobrych zdjęć. Proponuję za zdjęcie miesiąca uznać zdjęcie o najwyższej liczbie pozytywnych komentarzy np... .

Autor: Avi  godzina: 20:14
Przyłączam sie do apelu Adminie zlituj się i usuń to zdjęcie, bo nerwicy dostane.

Autor: deer.hunter  godzina: 20:17
To wygra zdjęcie kogoś kto ma najwięcej znajomych na forum DB dh

Autor: jurek123  godzina: 20:24
No no,zdjęcie cokolwiek niekompletne .Do całości brakuje by myślwy w drugim ręku trzymał flaszkę.Byłoby bardziej swojsko,a tak to tylko zwykły wygłup.

Autor: Piotr62  godzina: 20:24
Popieram madme. JUż od dawna zdjęciem miesiąca zostaje jakieś zdjęcie z integracji myśliwych, spotkania forumowiczów, libacji alk. niemające nic wspólnego z myślistwem poza tym, że sa na nich myśliwi.

Autor: deer.hunter  godzina: 20:56
Koledzy można czepiać się wszystkiego. ktoś może napisać czego w moich galeriach tyle "pagórków"? Mnie irytuje kilkadziesiat zdjęć kilku- czy kilkunastu ludzi. Obojętnie czy to zabawa, zawody czy polowanie. Temat zawodów i imprez był już poruszany więc nie będę się powtarzał. Może więc o polowaniach. Najczęściej jest to kupa podobnych do siebie zdjeć typu "przy ognisku" czy "pokot". Mało jest zdjęc ciekawych. Ale czy to powód, żeby ich twórcy negatywy ładować? Ktoś zamieszcza, ktos oglada albo nie i problem z głowy. Sytuację na zdjeciu miesiąca najlepiej podsumował Olaf22. Ponad tysiąc wejść, duzo negatywów. I co? I nic. Nadal ludzie wchodza nastepne negatywy dają a później się dziwią, że JARKALA Galeria ma najwieksza ogladalność. DB dh

Autor: otello  godzina: 21:17
Myślę,że pewne spostrzeżenia i opinie na temat tej fotki mają koledzy po fachu czyli myśliwi ale co ma o nim powiedzieć zwykły laik a nie daj Boże jakiś"pseudoekolog"???Czy tak bawią sie myśliwi? D.B.

Autor: kominek  godzina: 21:51
Właściwie to jarkal za to zdjęcie o ile to on na nim jest powinien mieć przedłużony staż o co najmniej dwa lata. Skoro jest tak tępy, że za rok niczego się nie nauczył. Po prosto wstyd mi, że mamy w swoim gronie takich "kolegów". I potem wielkie zdziwienie, że źle nas widzą w społeczeństwie. DB PS. Kto go skierował na kurs?, kto go szkolił?, gdzie odbył starz?, kto egzaminował ?,że wypuścili takiego bubla.

Autor: greg  godzina: 22:08
Koledzy piszecie głupstwa. To Wy sami zdecydowaliście że to zdjecie ma byc zdjęciem miesiąca. A co gorsze to dalej działacie w tym kierunku aby zostało zdjęciem miesiąca marca. Otwieracie, piszecie po kilka razy to samo tylko innymi słowami to macie GK

Autor: Desperado  godzina: 22:09
Przekrój komentarzy i opinii niewątpliwie to zdjęcie wyszczytował na poziom na którym się znalazł. Techniczność tego stanu rzeczy pozostawiam bez opinii i komentarza, bo na to mają wpływ tylko i wyłącznie Ci co tym portalem zarządzają i na szczęście nie biorą pod uwagę opinii jednostkowych użytkowników którym się podoba coś tam a coś tam nie..... Opiniotwórczość jest potrzebna wszędzie ale na normalnych zasadach. Czy się podoba komuś ten specyficzny rytuał.....Niewątpliwie jest kontrowersyjny, ale nie jest według mnie na tyle warty pochańbienia na jakie zasłużył, czytając komentarze. Według mnie to zdjęcie powinno być swoistą przestrogą i hamulcem przed zamieszczaniem zdjęć w galerii, bo w tym temacie kotłowało się nieraz.

Autor: Mark - 2  godzina: 20:38
Jeżeli można nie dopuszczać do wpisywania wulgaryzmów, to jaki problem usuwać zdjęcia drastyczne i nie mające nic wspólnego z etyką łowiecką, na którą tak szeroko i chętnie wszyscy powołują się na tym forum (podejrzewam iż autorzy tych zdjęć też). Jak mamy kształtować pozytywny obraz łowiectwa w społeczeństwie, to w czym problem, usuwać tego typu zdjęcia i po problemie. Jeżeli sami mysliwi nie wiedzą co się nadaje na ogólno dostępne forum, to ktoś "z urzędu" w końcu o ten pozytywny wizerunek powinien zadbać, jeżeli my sami nie potrafimy. D.B.