Niedziela
30.04.2006
nr 120 (0273 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: w lutym lisy, w marcu koty,...

Autor: nonqsol  godzina: 17:41
Ad wsteczniak Nic nie kapuję; świeca zrobiona z mydła. W domyśle - użyta w miejscu 'mało publicznym' , z nieco podwyższonym 'płotem'... Gdyby jeszcze nie ten przymiotnik "duchową".. Czy aby dobrze zrozumiałem ? hm... Pozdrawiam!

Autor: nonqsol  godzina: 18:08
ad leśnik Głośno o "kierunku na wiosnę' mówić nie wypada. Zawsze to może przeczytać wiele osób niepowołanych, mężów z parostkami - w szczególności A poza tym z podbojami serc niewieścich jest jak z tą rybą u wędkarzy i dzikiem-szafą - u myśliwych :-) . Co do pory roku, to każda jest dobra, wiosna może jedynie bardziej 'nastraja'. Faktem jest, że na przełomie grudnia i stycznia wzrasta liczba urodzeń co można tłumaczyć większą aktywnością wiosennych hormonów. Podobnie jak widać wzrost urodzeń w miesiącach marzec-maj co tłumaczy się ... wakacjami. A dalszy ciąg fraszki Sztaundyngera (ale dopisał to ktoś inny) brzmi: Myjcie się się mężczyźni i pierzcie swe gacie , bo dnia i godziny również nie znacie.:-) Dla ciekawskich i cierpliwych Zachęcony wątkiem, skorzystałem z google'a i znalazłem coś takiego (chemeng.p.lodz.pl/zylla/ut/ig-nobel.html) Jest to, co prawda spod znaku "Ig-Nobel", nie mniej jednak warto poczytać. Pozdrawiam!

Autor: saimon  godzina: 18:24
Niezla jest tez fraszka Sztaudyngera NA SZACHISTE Powiedzcie mi szachy same czy lepiej bic konia...czy posunac dame? PS Mlody ci to jakis szachista musi byl :-)

Autor: wsteczniak  godzina: 21:25
nonqsol - pomrocznoś Cię dotyka ? Przewidziałem edycję Twoich objawień przyrostowych by stwierdzić, że oktesu pielgrzymkowego do rozważań nie wziąłeś. Tam to właśnie świeca z mydła wielu celom służy. Bo, jak TiVi podała wzrost zakupu prezerwatyw "po drodze" i u "celu" - rekordowy jest. Pewnie jakieś pękające podróby hand arbeit. Szczególnie u celu. A płot - dobrze myślisz i niebieski jest.

Autor: nonqsol  godzina: 21:35
Ad Wsteczniak To 'nie kapuję' to dla niepoznaki... A jaki jest wpływ sierpniowych pielgrzymek na populację, to trudno stwierdzić, bo - jak sam trafnie zauważyłeś - sprzedaż gumek u celu jest rekordowa w Polsce. Pozdrawiam!

Autor: Leśnik  godzina: 23:54
Ja to myślałem ,że sie tu bedom przechwalać sztywnością złączy, czy szerokim dostepem,albo innymi procesorami, atu co? Chłopy odnotowują śladowe ilości dehaea po zimie, no to dalej po koperek ,pietruszkę zieloną. Czosnek nigdy nie zganiony,choć ma siwą głowę ,to ogon zielony, To wszystko jest ,powinno być ,na podwórzu, a nie żeby do Czestochowy po to chodzić. Wybory ,wyborami ,nie polityką człowiek żyje samą.