Piątek
07.07.2006
nr 188 (0341 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: 100!!!  (NOWY TEMAT)

Autor: Łysy  godzina: 13:08
Gratulacje za 100 dla "Braci Łowieckiej". Super pismo!!!! Łysy. DB

Autor: Yacek  godzina: 13:28
Pismo może i super? Zastanowił mnie jednak komentarz mojego przyjaciela nie bedącego myśliwym, który po przestudiowaniu paru egzemplarzy stwierdził : " co to za brać łowiecka co chce się wzajemnie potopić w lyżce wody". Nie o miesięczniku bynajmniej powiedział... :-((

Autor: Łysy  godzina: 13:53
Piszą lepiej niż "Łowiec Polski"ale to tylko moje prywatne zdanie. Łysy. DB

Autor: Edward Turek  godzina: 14:13
Gratulacje. Pismo DB.

Autor: Yacek  godzina: 14:16
Nie oceniałem jak piszą,tylko ile w naszym środowisku TEMATÓW. Brać - brzmi czasami ironicznie i prześmiewczo. Popatrz co bywa na forum.Ginie Sztuka pięknego różnienia się i sporu bez epitetów i jedynych słusznych ocen. Pozdrawiam.

Autor: wsteczniak  godzina: 15:31
Yacek - nie masz racji. Towarzystwo i jego pojedyńczy lub w duecie członkowie - to brzmi prześmiewczo. Wyraźnie odczuwa się brak sugestii - BRAĆ tworzą bracia . Siostry też są dopuszczane ... do pewnego poziomu. Przystań na moment w słuch się zamieniająć: ............. Brat Yacek, Brat Łysy, Brat Filip, Brat wste......... o nie! raczej - Ojciec wsteczniak, Ojcic Aleksander ..... Słyszysz tą melodię ??? A BRACI ŁOWIECKIEJ z - gratulacje z okazji "100" jak najbardziej zasłużone. Tym bardziej, że z okazji zaawansowanego wieku ta "100-tkę" z Ojcem Jajorem będą rzeczywiście wolno i ostrożnie OBCHODZIĆ.

Autor: Lewandowski M  godzina: 15:58
Zgadzam się z Łysym że piszą lepiej jak Łowiec. Gratulacje dal Braci. DB.

Autor: jurek123  godzina: 16:26
Jeśli chodzi o poziom pisma to gdy byśmy nazwali Łowiec polski pismem przeciętnym to w odniesieniu Brać jest zwykłym brukowcem. Jest po prostu inne od Łowca ,ale poziom nie ten. Mimo to czytam i jedno i drugie.

Autor: Yacek  godzina: 16:50
Ojcze Wsteczniaku! :-)) Nie zgodzę sie z Tobą. Słownik języka polskiego PWN podaje; 1.żart. pouf. grupa, gromada współtowarzyszy; bractwo; brać mysliwska , żołnierska. Brać literacka. 2. dawny rzecz zbiorowy od brat; bracia ; Brać szlachecka Czyzbyś o czymś marzył? Teraz Ojciec... może z radyjkiem, a potem już gwarantowany jego floroscancji pocałunek braci w pierścionek? Pax Vobiscum! Pochwalony.

Autor: Łysy  godzina: 17:22
Za to ich pisaństwo Pulicer się należy. Bronią Naszych- E.Oborski,nawet mnie opisali!!!! Chwała oj, chwała im za to!!!! Łysy. DB ps.nie,że stronniczy jestem!!!

Autor: wsteczniak  godzina: 18:42
Yacek - bardzo dobrze, że to ewidentnie wyjaśniłeś. Mam nadzieję, że piszących i w tym temacie, od tej chwili przestanie dotykać pozorowana febra ( trzęsawica) gdy przyjdzie im słowo "towarzysz" wypowiedzieć lub napisać. Co do marzeń ........... każdy jekieś tam ma. Ale żeby tak publicznie mi całowano, przed kamerami całego świata..... to nawet prezydentowi własnego kraju bym odmówił. Poza kamerami - czemu nie ? Gdyby miał chęć wyborcom swoim przykład dać - to i spodnie bym opuścił. Pochwalony... będzie zawsze zamiar edukacji amnezjantów - wsteczniak

Autor: Łysy  godzina: 22:57
Piszcie o "Braci Łowieckiej" tom ona setny nr wydała!!!! Łysy. DB

Autor: Łysy  godzina: 23:03
nie "tom" tyklko to,coś mnie się za dużo naszrajbtało. Łysy. DB