Środa
30.08.2006
nr 242 (0395 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: WZóR NA OBLICZANIE SZKóD  (NOWY TEMAT)

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 14:56
Wszystkim, którzy mają problemy z obliczaniem szkód przesyłam na wzór protokół sporządzony przez Słońce Podlasia, Matematyka nad matematykami, Prezesa Wszystkich Prezesów, Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Starostwa Biała Podlaska Pana Antoniego Sacharuka Charakter pisma całkiem całkiem. Przeliczenie ha na cm. kw., bomba, no i osoba Pana Adama Kobylarza członka szanownej komisji, odpowiedzialnego za doręczenie 1PLN a prywatnie rodzonego brata policjanta i sekretarza KŁ. Potem kawalkada samochodów przywiozła w kopercie 1PLN. Pozdro.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 14:57
c.d.

Autor: pit  godzina: 15:26
sorry Kolego, ale z tego nie wiele mozna wyczytać, i dlaczego to nie jest na obowiązujacym wzorze protokołu.

Autor: michał kaminski  godzina: 15:34
Normalnie szok. Pan ANTEK był chyba na złym kursie ale tu chodzi o coś całkiem innego.Znam go ale wolę nie wspominać .Teraz to mu pozostało chodzić na kolanach do Malowej Góry ( kościół)bo ma blisko i odpokutować . Jestem ciekawy co na to pokrzywdzeni.Pozdrawiam D.B

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 15:37
Ad Pit. Cała wioska da se łby obciąć, że właśnie taki jest obowiązujący. SPORZADZIL GO SAM PREZES!!!

Autor: pit  godzina: 15:41
to szacowanie musiało sie skończyc pewnie niezła bibką, nieprawdaż?

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 15:46
Ad. Michał Pokrzywdzony poprosił o zwrócenie uwagi traktorzyście bo opryski są od 20 lat wykonywane w ten sam sposób a w odpowiedzi otrzymał protokół i 1PLN. Pozdr. Ad. Pit. Jaka bibka? To upośledzenie nabyte poczuciem nadmiaru władzy. Pozdr.

Autor: jurso  godzina: 16:40
Niezłe . Jak ktoś nie umie liczyc - jego strata. A tak między nami - tak mogło być . Pozdro

Autor: Kulwap  godzina: 16:58
Gdyby nie było tragiczne, nie zjednywało łowiectwu kolejnych wrogów to byłoby nawet śmieszne! Kazimierz Szumski, który nie jest prezesem, nawet nie jest członkiem koła, ba! nawet nie jest myśliwym a lepiej czuje tetno łowiectwa, jego istotę niż myśliwi, którzy także i tym kwitem odsłaniają swoje oblicze. Kolejny przykład, że Koło "Dąbrowa" nie posiada walorów etyczno moralnych, oraz wydolności intelektualnej niezbędnej do samodzielnego istnienia! Panie Kazimierzu! Powinieneś ten kwit wysłać takze ministrowi spraw wewnetrznych aby zobaczył jakich ma uczciwych policjantów! O tym, że związek jest chory nie musi Pan nikomu mówić. Wiedzą!

Autor: Wiesław Nitka  godzina: 16:59
Tak.............................., gdzieś już takie notatki ...........................hmmmmmm - ten styl mi coś przpomina :-)) DB WN

Autor: bfgj  godzina: 17:09
A ja czekam na komentarz "Springa" Zapewne powie tak : Jeżeli prezes został wybrany "większością" głosów to musi to być człowiek mądry,uczciwy itp. Przecież nie można posądzić "wiekszości" .że się myli. {Podobnie jak w Korei gdzie na swojego ukochanego wodza w ostatnich wyborach głosowało 99,9999999 % wyborców nie licząc tych którzy z głodu zmarli przed wyborami.] Dobrze piszę Spring? To kolejna prowokacja Szumskiego i Kulwapa.Działali w zmowie.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 17:45
BFGJ ja w życiu Pana Redaktora na oczy nie widziałem, nie rozmawiałem nawet telefonicznie. Szcześć Bo.