Piątek
01.09.2006
nr 244 (0397 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: bestialstwo ludzi a podobno to mysliwi sa zli??!!  (NOWY TEMAT)

Autor: jany  godzina: 11:08
Drodzy koledzy mysliwi zachecam do obejzenia tej strony. Jak to mili ludzie ktorzy ciagle nas atakuja, postepuja z psami!! Nie wiem czy ktos z kolegow pomyslal by o czyms takim jak ta sytulacja. Atakuje sie nas ze odstrzeliwujemy zdziczale i walesajace sie psy. Nie ktorzy koledzy ciagani sa po sadach, za to ze wykonywali swoj obowiazek. Natomiast takie osoby sa bezkarne. Wszystkich ktorzy sa milosnikami psow jak ja zachecam zeby zobaczyli ta strone acz kolwiek ostrzegam bo sa tam informacje drastyczne!! http://pies-ozzy.blog.onet.pl/

Autor: Lasek_2005  godzina: 11:33
Gdzie tu sprawiedliwość!!!!!!! Przykro się to czyta :-((((((((, a jeszcze gorzej ogląda się te zdjęcia.............

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 11:33
"ale miał też wolę życia...Wiadomo, że zanim odszedł cierpiał kilka godzin" to mały pikuś. Pies gościa, który od Sacharuka dostał 1 PLN był strzelony w niedzielę a czołgał się do środy z wyrwanym karkiem i urwaną łapą. W ranach miał parę kg. robactwa i weterynarz go uśpił. We wsi tylko jeden gościu ma broń ale 30.08. prokuratura powiadomiła o umorzeniu z braku wykrycia sprawców. To wiesz co Jany zgłoś się na komisariat w Terespolu to dopiero zobaczysz drastyczne zdjęcia.

Autor: master537  godzina: 12:26
Ad jany. Twoja aktywność przez blisko dwa lata od zalogowania na forum jest porażająca ! Przedstawiona historia Ozziego jest bardzo smutna, a na obejrzenie zdjęć zabrakło mi odwagi. Zbyt mocno kocham psy, by takie zdjęcia oglądać. Postawione w blogu pytanie jest jednak tendencyjne. Jednakowo traktuje oprawcę Ozziego i myśliwego strzelającego do kłusującego w łowisku psa. Pozdrawiam. Darz Bór.

Autor: Pk  godzina: 12:37
A czym tu sie przejmowąć ? niech mówią zę jesteśmy durni,chamy itp . Mnie to nie rusza ,liczy sie ze my wiemy swoje na oni swoje DB

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 13:08
Ad. Master. Pies nie był w łowisku bo prokuratura nie podjęła by śledztwa w ogóle. Ad. Pk. Gratuluję. Nawet Szumski lubi szumieć ale szanuje zdanie innych. Pozdr.

Autor: Hubert1  godzina: 17:37
I gdzie tu sprawiedliwość...smutne