Poniedziałek
04.12.2006
nr 338 (0491 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dlaczego nie ma "OSTOJI"

Autor: Kulwap  godzina: 06:58
Ad Radpio A o czym ja z tobą miałbym gadac? Masz rację! Zamiast ze mną rozmawiac opanuj metody na rozpoznawanie dzików i świń domowych. Jako specjaliście (ze stopniem naukowym) w tej dziedzinie wstyd, aby po papierach urzędowych poniewierało się twoje nazwisko świadczące o niewiedzy albo...... udawaniu głupa aby wleźc w d..... kłusolowi.

Autor: Radpio  godzina: 11:24
"Niewiedzy" "głupa" ??? Ty chyba zmowu pomyliles wątki. Zapomniałeś dodać płodów. Ale półprawdy to twoja specjalność, z tego co czytam.

Autor: Kulwap  godzina: 11:57
W papierach są: płody, wnętrzności, "duże fragmenty pokrywy włosowej i skUry", zawartośc treści żołądka itp........ Będąc zaufanym członkiem "łosiowiska" na półprawdach znasz się wyjątkowo dobrze. Inne możesz zobaczyc w szarych teczkach..... wiesz u kogo?

Autor: blaser B97  godzina: 23:52
Ad.Radpio Te facet chyba naprawde nie czuje o co tu chdzi, ludzie nie chca z nim po prostu rozmawic a on jak swina wyrzucony drzwiani, pcha sie przez okno, zdemaskowales jego numer to masz wroga na cale zycie, uwazaj bo jeszcze dostarczy oswiadczenia rolnikow, ze to byl dzik. Pozdrawiam D.B