Poniedziałek
04.12.2006
nr 338 (0491 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: GŁUPOTA w "PONOWIE"?

Autor: Kulwap  godzina: 06:44
Ad Rudi O strzelaniu do kałuży już było w swoim (aktualnym) czasie. Ty wówczas byłeś niepiśmienny.

Autor: 22hornet  godzina: 10:48
Zadziwiajace jak mogla sama wystrzelic choc na pewno byla zaladowana i odbezpieczona? Ktos albo cos jednak musial nacisnac ten spust?

Autor: Kulwap  godzina: 15:40
Temat ten włożyłem od tak dla przestrogi. Otrzymawszy sporo emaili domagających się więcej informacji na ten temat informuję: Zajście miało miejsce w Kole Łowieckim nr 18 "Ponowa" Bialskie Towarzystwo Łowieckie. W trakcie przerwy w polowaniu jeden z kolegów Tadeusz S. udał się do "salonki" (przyczepa przystosowana do przewozu myśliwych i spożywania posiłków) i breneką oddał strzał, który uszkodził dach pojazdu. Miało to miejsce 4 grudnia w lesie "Dąbrówka" na obwodzie nr 36. Prowadzący polowanie Marian Sz. ukarał nieszczęśliwego strzelca karą w wysokosci 100 złotych. Przewodniczący kapituły odznaczeń Aleksander Wit K. członek tego koła nie brał udziału w tym polowaniu. Policja nie była powiadamiana.

Autor: Kulwap  godzina: 17:07
4 listopada- oczywiście!

Autor: blaser B97  godzina: 23:37
Ad. Kulwap "Gdybyś nie strzelał do kaczek z pistoletu beretta 9 mm " zapomniales dodac ze do dyspozycji byly jeszcze trzy kalachy i pare granatow, a na pokocie trzy slonie, dwie zyrafy i jeden kulwapa, wiesz to jest cos takiego co lazi i smrodzi wszedzie- szkodnik i trzeba tepic wszelkimi dostepnymi srodkami.