Wtorek
09.01.2007
nr 009 (0527 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: CZY TO PIES, CZY TO BIES ?  (NOWY TEMAT)

Autor: wsteczniak  godzina: 12:20
Jak zwykle - temat można przenieść, ocenzurować lub w ogóle wyrzucić. Na pytanie tu postawione należy jednak odpowiedzieć. Portal www.łowiecki strona główna informuje internautę: „ŁOWIECKI - Myśliwi - Polowania - Koła Łowieckie - Członkowie Polskiego Związku Łowieckiego” Jestem myśliwym. Poluję na terenie RP. Jestem członkiem Kół Łowieckich. Jestem Członkiem Polskiego Związku Łowieckiego z aktualną, legitymacją nr 272/LG wydaną przez właściwy Zarząd Okręgu PZŁ. Składka na rok 2007 opłacona. Nie zawieszony w prawach członka, nie karany przez żadną ze struktur organizacyjnych. Zalogowany w powyższym Portalu wypełniając to, co ode mnie procedura zażądał. Po tym,mam świadomość umocowania prawnego korzystania z informacji podanej w banerze strony głównej. Nie szerzę żadnych treści obscenicznych w odniesieniu bezpośrednim do któregokolwiek z Myśliwych, kół etc. Pytam : - jakim prawem byłem pozbawiony możliwości swobodnej wypowiedzi w portalu jak wyżej, przez okres trzech dni ? - dlaczego w portalu (jego forum) piszą osoby nie będące myśliwym, członkiem koła, członkiem PZŁ ? Osoby nie identyfikowalne. - dlaczego osobom wyżej określonym zezwala się na wypisywanie treści szowinistycznych o myśliwych, lub ich grupach organizacyjnych, lojalnie wypełniających wymogi Statutu PZŁ ? Wobec informacji ze strony głównej, nie dopuszczam wiadomości usprawiedliwiających o prywatnym charakterze Portalu; jak i tej, że forum jest częścią „Dziennika Łowieckiego”. Z poważaniem. Jan Rapa - wsteczniak (reszta w profilu)

Autor: master537  godzina: 16:54
Mogę się także pod Twoim postem podpisać. Na rzeczową odpowiedź wezwanego do tablicy jednak nie liczę, tak samo jak nie otrzymałem jej na jeden ze swych listów skierowanych do Redakcji po otrzymaniu małpiego owocu. Pozdrawiam. Darz Bór.

Autor: bfgj  godzina: 17:29
Pomimo ,że pytanie jest skierowane nie do mnie to spróbuję wyjaśnić Jasiowi tą część ,która dotyczy mnie. Cytuję: „ dlaczego w portalu (jego forum) piszą osoby nie będące myśliwym” koniec cytatu. „Polskie Góry” Czyż rozmawiać o nich mają prawo tylko górale? Czyż odpoczywać i korzystać z ich pięknych widoków mają prawo tylko ludzie tam mieszkający? Przecież to byłoby absurdalne ,aby na temat gór nie mógł rozmawiać mieszkaniec Legnicy , Koszalina ,czy Lublina „Polskie Lasy” Wiesz Jasiu. Takie świerki ,sosenki, grzybki. Czy na ich temat i w nich przebywać powinni mieć prawo tylko ludzie tam mieszkający i zawodowo z lasem związani ,czyli leśnicy? Przecież to byłoby absurdalne. Dlatego też o lesie może rozmawiać i na grzybki sobie pojechać mieszkaniec miasta na co dzień nie związany z lasem ,nawet jeżeli mieszka w Legnicy , Koszalinie ,lub Lublinie. „Polskie Morze” Przecież mieszkańcom Legnicy ,Koszalina ,czy Lublina nie można zabronić kąpać się w morzu. A i dyskutować, czy jest brudne ,czy czyste też im wolno. „Polskie Dzikie Zwierzęta”................................... Zgodnie z prawem wszystkie te rzeczy są elementem dobra ogólnonarodowego i dlatego moje prawo. Jeżeli Jasiu miałbyś jakieś jeszcze pytania to służę swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pytaj, a ja zawsze Ci odpowiem na nurtujące Cię pytanka. PS Pan Gawlicki może zabronić mi pisać na tym portalu z racji prawa własności.

Autor: ajwa  godzina: 17:44
Ad bfgj Mylisz się P.Gawlicki nie może zabronić Ci pisać,mimo jego prawa własności.

Autor: bfgj  godzina: 17:57
Ad ajwa Wiem co chcesz powiedzieć. Wolność słowa i zasady jakimi kieruje się internet dają mu mało możliwości do zamknięcia mi ust. I tu się z Tobą zgadzam. Natomiast jako właściciel portalu ma prawo zamknąć mi usta przez np. likwidację portalu. ,lub wprowadzenie takich zasad logowania w których nie załapię się na członka. Forum nie musi być ogólnodostępne. Np. numer legitymacji PZŁ Ale czy wtedy się nie załapię. Kto wie.

Autor: ajwa  godzina: 18:09
W trakcie gry reguł się nie zmienia. Pozdr.

Autor: obti  godzina: 23:37
Zgadzam się z wami wszystkimi tzw.osoby nie będące myśliwymi powinny pisać i udzielać się na tym forum bo są przecież miłośnicy ,stażyści , ale każdy powinien mieś coś o sobie w profilu nie być osobą anonimową . DB obti