Czwartek
18.01.2007
nr 018 (0536 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: koniec świata  (NOWY TEMAT)

Autor: nonqsol  godzina: 21:34
Właśnie parę minut temu wrócił prąd, który 'gasł' juz tego wieczoru parę razy. Podczas tej przerwy przeżylismy rzadkie zjawisko; waliły pioruny jak podczas porządnej czerwcowej burzy a jednoczesnie padał .... śnieg! Jak by to powiedział dozorca z serialu"Dom" - koooniec świata... Pozdrawiam!

Autor: Driada  godzina: 21:36
U mni etakże błyskało!! Wichura. Spadki napięcia. Swieczka na stole. Urwanie chmury... Ciekawe ... DB

Autor: wsteczniak  godzina: 21:43
W Legnicy - sodomia i gomoria. Komp na dynamie kaczajet.

Autor: Wieniek  godzina: 21:43
U nas ma być w nocy. Lubie takie coś :-) Ale pradu mogliby nie zabierać.

Autor: Bukiet  godzina: 21:48
Dziewczyno,zdmuchnij świeczkę ,nie psuj sobie wzroku. Główka do poduszki i problem paskudnej aury masz z głowy.Przynajmniej do rana.Pozdrawiam serdecznie.DB

Autor: iwona  godzina: 21:53
wesołki jesteście.Ja mam noc nie przespaną.Za dużo horrorów z wiatrami w dzieciństwie się naoglądałam.DB

Autor: Bukiet  godzina: 21:59
wsteczniak,niech tam u Was przestanie dmuchać ,ponieważ jutro muszę zaliczyć Legnicę.Myślę ,że do godzin popołudniowych już się troszeczke uspokoi.Jeżeli masz ochotę i trochę czasu ,to możemy chwilę pogawędzić i łyknąć jakąś kawkę.W Legnicy.Ja zapraszam.Będę na kompie do 23.59.Pozdrawiam .DB

Autor: Driada  godzina: 22:00
Alez Bukiet!! Ja uwielbiam taka pogodę!! Pobudza wyobraźnię... Tylko te skoki ciśnienia.. :) DO zobaczenia w sobotę!! DB

Autor: WłodekP  godzina: 22:02
U nas na razie tylko zaczepne podmuchy. Mam nadzieję, że na tym się skończy. ad nonqsol Dwa lata temu byłem na polowaniu na styczniowej pełni. Było dużo śniegu, lecz nagle nastąpiła zmiana pogody - zaczął padać śnieg z deszczem i walnął piorun (pierwszy raz w życiu widziałem burzę w styczniu). Odbicie błysku od śniegu było tak silne, że na minutę oślepłem. To samo spotkało moich kolegów, którzy też byli w tym czasie łowiskach. Pozdrawiam.

Autor: yogy  godzina: 22:05
u mnie prad jest :) wieje leje ale nie grzmi ;) mogloby tak zdrowo sniegem posypac! :D

Autor: dzikarz 2  godzina: 22:06
WAŁBRZYCH czegos takiego to ja dawno nie widzialem pioruny,deszcz, snieg i do tego straszny wiatr i co najlepsze mamy styczen :-)

Autor: jerzyd  godzina: 22:06
Nooo, tak to jeszcze nie wiało !!! Apokalipsa jakaś czy cóś ?

Autor: Mark - 2  godzina: 22:15
E, co wy tam wiecie o porządnych wiatrach - spróbujcie u mnie wejść chociażby tylko na molo, (o wyjściu w morze nie wspomnę), jak tak dmucha Nord-West - ze 10-12 w skali Beuforta. To własnych myśli nie usłyszycie - do wiatru trzeba po prostu przywyknąć ot co. D.B.

Autor: kominek  godzina: 22:15
A u nas lekki majowy ciepłu wietrzyk. Można zwariować od tej pogody. pozdrawiam

Autor: Fazi  godzina: 22:16
Może wreszczcie śnieg przywieje ? chociarz na następny tydzień ;) ?

Autor: Ira (BT)  godzina: 22:16
:) W Pyrlandii mokro jak w znoszonym pampersiku ;))) Wicher dmie i duuudni ..... Prądzik jest absoluuutnie Ad Driada.... Kobietko skoro TY już odczuwasz skutki skoków ciśnienia to co bedzie za parenaście lat ....? ;))) Z pozdrowieniami nachmurkanymi Ira ..... której w zasadzie ta pogoda nie przeszkadza wcale .... ;)))

Autor: Hubal65  godzina: 22:19
Witam. W Poznaniu też powiewa tak jak by sie ktoś powiesił. Telewizja siadła, prąd skaczący (tzn. raz jest a raz go nie ma). Myślę że do jutra się trochę uspokoi. Pomyślcie jaka wspaniała pogoda na gęsi. Darz Bór.

Autor: Driada  godzina: 22:23
Poznaniaki-spójrzcie na niebo-gwiazdki widać!! :D Ciekawe na jak długo.... DB

Autor: WłodekP  godzina: 22:53
A ja rozumiem Iwonę, bo choć w dzieciństwie horrorów nie oglądałem, to każda wichura mnie dołuje. A do tego ciągle mi fragmenty elewacji (siding) z domu zrywa.

Autor: Bukiet  godzina: 22:58
Driada ,czy Ty czasami nie chcesz gwiazdki z nieba ?Pomarzyć ,fajna rzecz.Życzę powodzenia.Przymknij oczy,wyciągnij rękę i masz .Patrz jakie to łatwe.Pozdrawiam serdecznie i do spotkania w Pucicach .DB

Autor: CZARNY MŚCICIEL  godzina: 23:23
Chyba u wszystkich tak wije i pioruny biją...A na Lubelszczyźnie to juz tragedia, która sie dopiero zaczyna;(

Autor: młody łowca  godzina: 23:27
jest i znika.. jest i znika... jest i znika... co to takiego ?? prąd!! :) Wieje jak w kieleckim...

Autor: Pyza  godzina: 23:31
U mnie przez chwile nie bylo pradu, akurat siedzialam na czacie i... teraz zupelnie nie moge sie tam zalogowac :-((( Godzine temu wracalam ladny kawalek na piechote i myslalam, ze mi glowe urwie. Ale uwielbiam taka wichure! Meganiesamowite wrazenie! Pozdrawiam DB ps. Nawet mi polskie litery gdzies wywialo... ;-))

Autor: wsteczniak  godzina: 23:32
Bukiet - to są legnickie "pigmeje" w samym centrum miasta. Przed Magistratem i byłym Urzędem Wojewódzki. Daj znać o której będziesz w "luzie". Ja będę hołd oddawał tym wyzwolicielom z moją seterką Bejką, jeżeli nie doczekam się zwrotnej odpowiedzi to jutro 19.01. 07 o 12:00. Stamtąd wszędzie mamy o rzut kapeluszem. Ty zaprosisz , jak będę w Twoich stronach. Do zobaczyska - wsteczniak

Autor: Jastrząb  godzina: 23:37
W Poznaniu po chwili ciszy znowu się zaczyna! Armageddon..... Przed momentem na Lechickiej wyrwało potężne drzewo i niestety kilka aut utknęło w karambolu.... :( Pozdrowionka dla wszystkich Pyrek ;) DB!