Piątek
16.03.2007
nr 075 (0593 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: jak szukac koła

Autor: tomaszł  godzina: 10:46
Wszysko się zgadza kolego , tam gdzie poluje mógł bym być przyjęty do koła lecz 200 -300 km od domu to dośc ciężka sprawa by prawidłowo uczestniczyć w pracach koła, a nie chciał by byc tylko poljacym ie dającym nic od siebie. Dlatego to moje pytanie bo z rozmów z członkami pobliskich kół wynika że albo pod stołem jakies niebotyczne pieniądze albo wcale . Jest jeszce inna odpopwiedzx mój syn ma 10 lat wiec musze dla niego trzymac miejsce. Wieć wcale nie jest to moja zła wola lub moje nie właściwe zachowanie , poprostu zmieniłem miejsce zamieszkania i ie mam (układów) .

Autor: MariuszG  godzina: 11:49
Wydzierżaw 100 ha pola, zasiej kukurydzę i zgłoś szkody.... (z góry przepraszam za cyniczny dowcip).

Autor: kris  godzina: 12:03
Koła są różne bo i ludzie są różni - sprowadzanie wszystkich i wszystkiego do wora układów stworzonych przez wrednych nemrodów jest uproszczeniem, uproszczeniem cenionym w dziennikarstwie brukowym ale nie jako odpowiedź na zadane pytanie - przynajmniej ja nie cenię tego rodzaju uogólnień. Moim zdaniem najbardziej cenna jest uwaga WIARUSA - i z niej może skorzystać każdy zdecydowany i dorosły człowiek w praktycznie każdej sytuacji - po prostu samo nic się nie zrobi, a i niewiele rzeczy cennych przychodzi w życiu samo, taki układ ... we wszystkim. Pozdrawiam i życze sukcesu. DB

Autor: tomaszł  godzina: 13:14
Moje oże dziwne pytanie sprowokowało ogłoszenie zamieszczone na tym portalu "Przyjmiemy na staż z możliwością przyjęcia do koła. Staż bez żadnych dodatkowych opłat. Warunkiem jest czynne zaangażowanie w prace gospodarcze koła. Koło Łowieckie „Słonka” w Trzebini." Więc i czasami koła szukają!!!!!!!!!!!!! może powinien być taki dział szukam koła i szukam członków??