Czwartek
04.10.2007
nr 277 (0795 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Do Redakcji Portalu-atmosfera w portalu

Autor: Maksym  godzina: 03:26
Ad.Kulwap - nie znam Cię i dlatego nie oceniam.Problem jaki narastał wokół Was wszystkich zainteresowanych wspólną kłótnią jest problemem zaledwie kilku osób - Proszę nie zarażajcie nienawiścią i wzajemną niechęcią tych którzy zaglądają tu po co innego...Nie pasuje mi obraz myśliwego idącego leśnym duktem z dubeltówką,w bieli śniegu i w mrozie,z szarakiem przy pasie i borsuczą torbą przewieszoną przez ramię do słów i pyskówek jakie mają tu miejsce...Pozdrawiam MYŚLIWYCH!!!!!

Autor: Peter  godzina: 04:02
Maksym, w "realu" mysle, ze oni sa bardzo mili i fajni ludzie, w przestrzeni internetu wyrastaja im rogi i wala jak idzie, strasza sie sadami i pomawiaja. Dla mnie swiadczy to o tym jakim maluskim sie jest kiedy tylko dlatego, ze ktos kogos obrazil przez internet on go ciagnie lub straszy (chyba gorsze) sadami. Jest cos takiego jak wylacznik, wystarczy wylaczyc komputer, ubrac gumofilce i z pieskiem pojechac do lasu, a nie sterczec przed kompem i wybijac 8 tys, 9tys czy 10cio tys post. Tak na zdrowy rozum, czy oni maja czas zeby isc do kibelka? Internet oprocz swych zalet ma tez wady, jest jak narkotyk dla slabych, ktorzy wczesniej nie mogli podskoczyc w kolejce po cukier po dostali by w leb. To forum jest potrzebne, duzo tutaj przewija sie ludzi, ktorzy sie moga czegos porzytecznego nauczyc. Szkoda tylko, ze ten smrodek jest tak widoczny na poczatku dla mlodziezy lowieckiej, dla tych co zaczynaja dopiero przygode z lasem. Nie mam zamiaru tu obsmarowywac organizatorow tego forum, bo jestem na nim dosc dlugo i jesli wszystko by mi sie nie podobalo, to bym z niego uciekl. Jednak Ci co stworzyli to forum sa czesciowo winni tego stanu i kierunku w jakim te chamskie zachowania zmierzaja. No ale coz zrobic, kochamy sie, zeby sie nienawidziec....

Autor: Kulwap  godzina: 05:44
ad Maksym Skoro mnie nie znasz a także nie znasz spraw to dlaczego jednostronnie oceniasz i wywlekasz na forum sprawy majace miejsce na innym polu? A kto zainicjował ten wątek. Chciałeś zabłysnąć? Bo każda inna motywacja jest w tym przypadku naiwnością. Peter dobrze ci powiedział: skorzystaj z wyłacznika jeśli nie akceptujesz tego co tutaj od dawna ma miejsce. Nie zawsze tak, jakby inni oczekiwali!

Autor: Kulwap  godzina: 05:58
ad Peter Jednym z tym, którzy mają porażające Cię ilości postów jestem ja. Może trudno Ci będzie sobie wyobrazić, ale mam czas na kibelek (czasami po poczytaniu idiotyzmów na forum to nawet nazbyt często), mam czas na polowanie, obecność w terenie, wyjazdy w Polskę, działalność w kilku różnych organizacjach, wyjście do kina, restauracji czy teatru lub.... długi spacer po lubelskiej starówce i okolicach. Albo długie obserwowanie kaczek na rzece w pobliżu której przyszło mi mieszkac. Także- co może być dziwne w tym kraju- czytam książki. Ba! Dla pewnego treningu równolegle czytam najmniej cztery książki. Oglądam także wiele filmów ("Katyń" na premierze}. Na forum jestem bodajże drugim po M. Jastrzębskim uczestnikiem czyli od jego narodzin. Zapytasz jak to się robi? Zwyczajnie! Trzeba dożyć moich lat i umieć się zorganizować.