Poniedziałek
17.12.2007
nr 351 (0869 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Strzał w terenie zabudowanym

Autor: peterhunter  godzina: 11:07
Ad Ojciec Maćka M. Może sie okazać, że teren zabudowany, jest wyłączony z polowań. Takie sytuacje też należy wyjasnić. Pzdr.

Autor: Aro  godzina: 12:16
Powiem tylko tyle,... często wyśmiewani są młodzi adepci sztuki łowieckiej posądzani o brak wiedzy i doświadczenia. "Ci starzy wyjadacze " mają ubaw po pachy. tymczasem pytanie zadaje Tata, zapewne polujący od lat wielu na dodatek nie znający podstaw elementarnej wiedzy w zakresie wykonywania polowania. wszak przepisy mówią jasno i wyraźnie gdzie, kiedy, kto i na co polować może - przynajmniej ten przypadek do nich należy. więc niech nikt mi nie mówi że młody ma słabą wiedzę, skoro pobiera ją od tak doświadczonych kolegów. Wybacz Maćku M. choć to nick twojego syna jak piszesz, ale zaprawdę są to zagadnienia z którymi myśliwy spotyka się na co dzień i nie może tak być, że ktoś se strzelił do zwierza koło chałupy bo se zapomniał ile to metrów od domu strzelać może, a nie daj boże na cudzym terenie i bez odstrzału itd... pozdrawiam i niech bażanciki rosną w spokoju.

Autor: gustaw  godzina: 13:48
ad Maciek M Czy masz odstrzał na te lisy?Bo z tego co rozumuję,działka znajduję się u jakiegoś dzierżawcy -a na swoim podwórku to mi mogą żubry chodzić i nie będę sobie do nich strzelał. Pozdrawiam Darz BóR

Autor: Maciek M.  godzina: 14:55
gustaw Teren jest mój, prywatny. Pzdr.

Autor: MARS  godzina: 15:04
myślę że gustaw pisząc "dzierżawcy" miał na myśli koło łowieckie które dzierżawi obwód zawierający również Twoje 5 ha

Autor: Pieni chłopisko  godzina: 21:45
Temat dla Rewińskiego ;) Grunt to nie strzelać ludziom po oknach!!!

Autor: Miłosz7  godzina: 22:11
Ad. Maciek M. Nie kpij. Ja tego kitu nie kupuję. Odrób lekcje i do łóżka. Pa Pa