Poniedziałek
17.12.2007
nr 351 (0869 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pierwsze zbiorowe.  (NOWY TEMAT)

Autor: jedyniec  godzina: 21:09
Koledzy. Jestem 18stoletnim myśliwym, niedawno skompletowałem wszystkie wymagane dokumenty i w najbliższą sobotę tzn. 22.12 będę pierwszy raz brał udział w polowaniu zbiorowym nie jako naganiacz-stażysta tylko jako pełnoprawny myśliwy. Nie ukrywam, że już teraz stres mnie męczy przeokrutny, mimo świadomości o obecności mojego ojca na tymże polowaniu i grona doswiadczonych kolegów z Koła. Zwracam się z prosbą o jakieś porady do Was, gdyż chcę zapoznać się z opiniami mysliwych spoza dostępnego mi grona. Darz Bór Jedyniec

Autor: FAN6.5*55SE  godzina: 21:27
Co tu dużo pisac POŁAMANIA KOLEGO niech CI BÓR DARZY. .Pamietaj o aparacie bo czeka cię slubowanie :):):) PS. Pocieszę cię, że ojciec pewnie bardziej jest przejęty od ciebie :)

Autor: młody łowca  godzina: 21:48
No cóż ja Ci mogę powiedzieć, jestem starszy od Ciebie o rok, w zeszłym sezonie przeżyłem to samo. Przede wszystkim panuj nad emocjami żebyś nie zrobił czegoś głupiego na zbiorówce. Wiem że dobrze o tym wiesz, ale przypominam :) Bo emocje na pierwszej zbiorówce są ogromne :) To będzie wyjątkowy dzień, wyjatkowe uczucie jak stoisz po drugiej stronie lini, sam, z bronią w ręku, bez ojca..... Połamania kolego!

Autor: weidmannslust  godzina: 23:10
Ja to pamiętam jakby to było wczoraj.Noc przed polowaniem niespana.Migały mi tylko warianty różnych sytuacji,scen myśliwskich-oczywiście ze mną w roli głównej.No i rano byłem tym wszystkim tak umęczony ,ze w pierwszaym pędzeniu na stanowisku nr 1 przepuściłem długaśny tramwaj dziczy(a dzik był wtedy niezbyt częstym gościem w tamtym obwodzie).Na chwilę tryumfu czekać musiałem trzy lata-wtedy pierwszy raz zostałem królem polowania.