Piątek
21.12.2007
nr 355 (0873 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: problem zmian w kalendarzyku polowań  (NOWY TEMAT)

Autor: norowiec 2,5  godzina: 15:09
Drodzy Koledzy oto mój mały problem. Podczas zakończenia polowania zbiorowego myśliwi powiadomieni zostali, iż w następną niedzielę nastąpi zmiana w kalendarzyku i nie będzie polowania na dziki, lisy itd. tylko wyłącznie na koguty. Dwa dni przed polowaniem wysłałem zapytanie do łowczego, czy podtrzymuje się decyzję o zmianie, czyli organizacji polowania wyłącznie na bażanty. Łowczy zazwyczaj odpisuje, jednak tym razem tego nie zrobił. Po jakimś czasie dowiedziałem się, iż polowano na dziki, lisy itd. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wszystko powinno wyglądać. Czy przypadkiem o takich zmianach nie powinniśmy być informowani? Nie mówiąc już o tym, że przecież wtsłałem zapytanie w tej sprawie. Przecież na różny rodzaj polowania trzeba się odmiennie przygotować co do broni, amunicji idt. Nie mówiąc już o tym, że ktoś może mieć możliwość polowania w kilku miejscach i chce dokonać najatrakcyjnieszego wyboru. Skrajnym przypadkiem może być celowe wprowadzanie w błąd danego myśliwego, tak aby nie uczestniczył w polowaniu. Co o tym myślicie i jak temu zaradzić? Serdecznie pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt oraz wieczne DB

Autor: balaam  godzina: 15:46
Ineresujace. to napewno wina ukladu. proponuje utworzenie komisji sledczej. zeby wszyscy mieli takie problemy ja kolega to swiat wygladal by zupelnie inaczej. pozdrawiam i zycze milych Swiat Bozego Narodzenia.

Autor: Vadera  godzina: 16:47
Czyli z tego co czytam, na koguty sie Kolaga nie wybrał. Ale na dzika to by chętnie pojechał, tak?

Autor: Jemar  godzina: 17:35
To jeszcze nic takiego. W moim kole w ciągu roku mamy dwa polowania noworoczne. Pierwsze było 7 stycznia 2007 roku a drugie będzie 29 grudnia 2007 r. DB i Miłych Świąt.

Autor: lzb  godzina: 19:41
Pamiętaj Kolego wziąć odpowiednią broń uwzględniającą nowy kalendarzyk! DB>

Autor: abwera  godzina: 21:03
Według mnie zmiana w kalendarzyku powinna iść w drugą stronę: najpierw polujmy na lisy, a później na koguty (im mniej lisów w łowisku tym więcej bażantów). Pozdrawiam!