Wtorek
13.05.2008
nr 134 (1017 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szczecińskie dni kultury łowieckiej  (NOWY TEMAT)

Autor: darzbórnik74  godzina: 20:28
Kto z szanownej braci łowieckiej wybiera się 17 maja na dni kultury łowieckiej , powiazane z obchodami 85 lecia naszej organizacji? Dolina siedmiu młynów godz. 12.

Autor: hulas  godzina: 20:55
Ja się wybieram.

Autor: Maksym  godzina: 21:40
Postaram się chociaż na moment zawitać.Swoją drogą słabo tą imprezę nagłośniono w mediach.Taka impreza a przeczytałem tylko na stronie Naszego okręgu że coś takiego jest organizowane.Nikt nawet nie zapytał czy chciałbym wystawić choć kilka zdjęć swojego autorstwa.Pogratulować " prężności" Komisji Kultury!:-(((

Autor: Bukiet  godzina: 21:46
Co to jest za impreza?Może ktoś napisze kilka słów na ten temat.Gdzie,co,jak.Chyba,że tajemnica okręgowa.Pozdr.DB

Autor: hulas  godzina: 21:50
Bukiet - czytaj tutaj. (www.pzl.szczecin.pl/dnikultury08.html) Pozdrawiam

Autor: KO  godzina: 22:09
tez nic nie slyszalem a siedze w Szczecinie.. kiepsko kiepsko z naglosnieniem imprezy moze wpadne jak material na kolo przerobie wczesniej na poniedzialek:))

Autor: Bukiet  godzina: 22:32
Dzięki hulas.Program ciekawy.Będąc w pobliżu( i nie tylko),na pewno warto tam podjechać i uczestniczyć w czymś takim.Troszeczkę,jakby taki "mały"Połczyn Zdrój.Brakuje tu w Szczecinie jakiegoś malutkiego strzelanka.Może w przyszłości?Pozdr.DB

Autor: Gajowy 1  godzina: 22:52
Witam Impreza organizowana po raz drugi ma na celu przybliżenie łowiectwa szerszej rzeszy społeczeństwa. Doświadczenia zebrane w roku ubiegłym pokazały, że duże jest zapotrzebowanie na wiedzę, cele i tradycje łowiectwa. Szerokie spektrum imprezy wzbudza wiele zaciekawienia z jednej strony oraz pozwala, chociaż trochę przybliżyć łowiectwo w jego części nie obejmującej tylko „strzelectwa” z drugiej strony. Sporo pozytywnych emocji wyzwalała impreza zeszłoroczna szczególnie wśród najmłodszej części uczestniczącej w imprezie społeczeństwa. Cały szereg dobrze prowadzonych konkursów z nagrodami dla różnych grup wiekowych przyciągało duże rzesze młodzieży. Duża ilość stoisk ukazujących łowiectwo w różnych aspektach z opiekunami, którzy potrafią przekazać we właściwy sposób przesłanie czy też przedstawiane materiały, trofea itp. leżą na pewno u podstaw spełnienia celu spotkania pn. „Szczecińskie dni kultury łowieckiej”. Myślę, że każdy myśliwy może mieć w niej swój udział poprzez odpowiednie rozpropagowaniu imprezy oraz zachęcanie znajomych, młodzież oraz najbliższych do jej odwiedzenia. Doskonała okazja do wykorzystania przez Opiekunów szkół. A dla chcących przekazać swoje materiały na wystawę zawsze pozostaje kontakt z członkami Komisji Kultury. Wystarczy wykazać odrobinę inicjatywy. Z zaproszeniem do odwiedzenia ścieżki edukacyjnej gdzie odbywać się będzie impreza G1.