Poniedziałek
09.06.2008
nr 161 (1044 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Twardy dysk laptopa

Autor: Spring  godzina: 19:45
Umieszczenie zdjec twardego dysku laptopa jest neutralne emocjonalnie i nie wiem dlaczego to wywolalo tyle uprzejmosci? za ktore dziekuje! Dla tych ktorzy wiedza jak wyglada informacja jest niepotrzebna, dla tych ktorzy nie widzili, to mogli zobaczyc, a tych ktorych rozbolala glowa od wczytania tej dodatkowej informacji serdecznie przepraszam. Maja zupelna racje Koledzy,Wilk21, Przezimek , a w szczegolnosci Kulwap ktory pisze, "A ten na fotce w niczym na uwagę nie zasługuje." rzeczywiscie, ten dysk nie posiada spa, ani wodotrysku, nawet zwyklego prysznia nie posiada, bo to jest "azjatycka technika" uzywana w zacofanym kraju(USA) przez zwyklego czlowieka. Pzdr.DB

Autor: Kulwap  godzina: 19:56
Jesli w tym kraju dysk 60Gb zasługuje na odnotowanie w postaci specwątku to ten kraj w którym jest stosowany bez wątpienia jest zacofany. Ps Już wiem dlaczego jeden z forumowiczów pisał o uporczywym przysyłaniu ryżu przez ciotkę z USA do Polski! I nie dziwię się, że był jeden taki co z wzajemności wysłał im koce.

Autor: Przezimek  godzina: 20:09
E tam, już wiem ! Kol. Spring chciał nam opchnąć zabytek, ha, ha, ha. Nie jestem tzw. murzynem ( uwaga - czarnoskórych braci nie obrażam, to przenośnia ! ), aby tzw. wujek z ameryki ten szmel mi wcisnął. Ha, ha, ha, ale mnie Kol. Spring rozbawił ! Pozdrawiam i Darz Bór. Przezimek. PS Każdy wiek ma swoje prawa. Kol. Spring wciska nam - oczywiście w przenośni - padnięte części od komputera, ciocia opisana przez Kol. Kulwap ryż ONKELA, ha,ha, ha.

Autor: Spring  godzina: 21:58
Ad.Kulwap Wiem wiem, ze znowu masz racje, ale historia twardego dysku (www.duxcw.com/digest/guides/hd/hd2.htm) po angielsku, ani po polsku (www.dyski.wirt.pl/wstep1.htm) nie uwzglednia osiagniec twoich i Przezimka dla w rozwoju tego typu pamieci. To jest napewno niedopatrzenie, zeby taaaakich specjalistow pominac. Pzdr.DB

Autor: wilk21  godzina: 22:24
Ad. Spring Myślę, że Kolega przesadza w poście z 09-06-08 19:45, gdyż moja wypowiedź z 08-06-08 09:35 była bardzo pokojowa, nie była nastawiona na wywołanie jakiegokolwiek sporu. Kolega mi imputuje wypowiedź dot. spa i chińskiej techniki, mimo,że nic na ten temat nie napisałem. Szczerze mówiąc nie widzę żadnej uzasadnionej potrzeby, aby zakładać temat: twardy dysk laptopa, jaki jest tego cel ? Pozdr. DB.