Wtorek
10.06.2008
nr 162 (1045 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Perhydrol na Poczcie.  (NOWY TEMAT)

Autor: Gerard  godzina: 12:33
I znowu na nas bedzie :) Perhydrol (wiadomosci.onet.pl/1766134,11,item.html)

Autor: UR0  godzina: 12:49
Nie tylko myśliwi posługują się wodą utlenioną. Ale komentarze choć nie wszystkie wydają się słuszne. To rzucanie paczkami, ich otwieranie lub złodziejstwo itp.

Autor: Piotr Małas  godzina: 12:51
Swoją drogą firma ze Starachowic mogłaby lepiej pakować towar. Kupowałem kiedyś u nich perhydrol, to butelka była mokra,na szczęscie nie na tyle,żeby poparzyć łapska, choć niewiele brakowało.A poczta ? Cóż....oni tam nie traktują paczek zbyt przyjaźnie,z tego co wiem. Wydaje im się,że każdą paczką można rzucać itp.,więc pewnie też jest jakaś w tym ich wina. P.S. No to któryś z kolegów ze Szczecińskiej Krainy Łowieckiej nie dostanie towaru ! Darz Bór !

Autor: vulpes_vulpes  godzina: 13:27
troche sie posmialem : "A wojsk chemicznych nie wezwali???? 0,5 l wody utlenionej...."

Autor: jurek123  godzina: 13:43
Ja chromolę "czekamy na specjalistyczną firmę która zutylizuje" A wodą polać panowie pocztowcy i samo sie zutylizuje. Kiedyś a przypuszczam że i obecnie perchydrol był podstawą w pralniach przy wybielaniu białego .Jak ktoś w pralni przedawkował to też firanki mogły wyjść np z prześcieradła. Pozdrawiam

Autor: Marceli  godzina: 13:48
Perhydrol to nie woda utleniona. Woda utleniona to 10 krotnie rozcieńczony perhydrol. Róznica jest znaczna. Nie żal mi poczty. Dla mnie mogą splajtować. Wyjatkowo nieudolna firma.

Autor: jani  godzina: 14:17
Każdy nieco grubszy od przeciętnego list dostaję z naddartym brzegiem, jakby ktoś tam zaglądał!!! Nie ma na to sposobu!!! Tydzień temu wysłałem paczkę priorytetem, żeby szybciej doszła! Trwa to tydzień i jeszcze nie dotarła. Przez ten czas doszedłbym z nią na piechotę! Kłopoty PP mnie nie obchodzą, jak nie mogą sobie poradzić, niech ogłoszą upadłość, znajdzie się ktoś, kto to zorganizuje. Ale panowie prezesi fuch nie będą mieli.

Autor: Darek T  godzina: 14:42
Kiedyś słyszałem jak to u nas na poczcie rozszczelniła sie butelka albo dwie z hukinolem. Wezwali oddział ratownictwa chemicznego.

Autor: pharmacist  godzina: 15:28
Jestem właścicielem apteki internetowej, sporo wysyłam i korzystam z usług poczty. Paczuszki zanoszę do wysyłki czyściutkie,ładnie opisane, niepogniecione i wogóle git. Czasem jednak zdarza się zwrot paczki. Stan i wygląd takiej - jak to mówią "Panie Boże przebacz" - masakra. Wiem na 100 % że po prostu rzucają paczkami, łażą po nich i inne cuda wyrabiają. Wiec pewnie ktoś rzucił sobie paczuszką która nie miała naklejki ostrożnie szkło i stąd cała zadyma. Swoją drogą - wysyłając cokolwiek w paczce - na druczku nadawczym podpisuje się człowiek, ze paczka nie zawiera substancji niebezpiecznych. Wiec tych od perhydrolu mogą wziąć teraz za d...... No ale faktycznie perhydrolem można sobie poparzyć łapki i co nieco wybielić. DB pharmacist

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 16:18
W poczcie są centra rozdzielcze naprawdę nowoczesne, teraz kilka jest zablokowanych przez garstkę strajkujących i stąd przeniesiono rozdzielnię do jakichś polowych warunków. W poczcie jest też 39 związków zawodowych i powstanie natychmiast nowy jeżeli przełożony zechce zjechać gościa za kopnięcie Twojej Pharmacist paczki. Taką firmą nie da się dowodzić. Teraz strajkuje Solidarność ale dyrekcja musi wypracować i podpisać porozumienie ze wszystkimi, bo tak przewiduje układ zbiorowy a wszyscy nawet nie chcą gadać bo nie są zainteresowani strajkiem. Podnoszona w mediach okupacja dyrekcji generalnej to też kupa śmiechu była, na 39 central związkowych wg. mediów było ok. 20 okupantów czyli 1/2 ludka z każdej. Pozdr.

Autor: mariusz 30  godzina: 16:52
Kupowałem tydzien temu ze Starachowic własnie taki perhydrol i wydaje mi sie że paczka była zapakowana odpowiednio ,butelka ładnie zawinięta kilka razy w folie i oklejona . Więc jak by traktowali paczki jak nalezy to napewno by sie nic z nich nie wylało.