Czwartek
04.09.2008
nr 248 (1131 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zabawa w usuwanie postów ?  (NOWY TEMAT)

Autor: wilk21  godzina: 14:34
Zabawa w usuwanie postów ? Ja piszę tak: Post usunięty NIE administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum. :)))) DB. a Redakcja tak: Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inne. Zapraszam do zabawy ! DB. Jak widać - na załączonym przykładzie - to nikt sam się nie może " ocenzurować " na Forum :)))).

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 14:52
Kolego wilk, proszę sobie pisać co się Koledze podoba w Hyde Park (nie naruszając podstawowych zasad Forum), ale proszę nie brylować swoją elokwencją w działach merytorycznych Forum, tylko spróbowac zajmować tam stanowisko merytoryczne w danym temacie.

Autor: wilk21  godzina: 15:07
OK ! tu brylować (www.slownik-online.pl/kopalinski/402A0824C543E5E9C12565D8004D1708.php)

Autor: Cyzio  godzina: 16:19
Witam. A ,,wlazłem,, tam i wpisalem d,,,pa i co ano nic brak czegoś tam. Pozdrawiam.

Autor: wilk21  godzina: 18:43
To archiwum X :)))) ( dot. znikania postów ).

Autor: Kulwap  godzina: 18:50
Kocham najjaśniejszego pana, którego muchy obsrały! Na rocznicę powstania poretalu umyję prtret najjasniejszego i bede dbał aby nikt - żadna kapitalistyczno-rewizjonistyczna mucha więcej najjasniejszego pana nie osrała! Własna piersią zasłonię!

Autor: wilk21  godzina: 19:00
Ad. Kulwap Wiesz, ze Kim Dzong Il konfiskuje auta ? Dlaczego to robi? Bo przypadkiem zauważył, jak jeden z japońskich samochodów zepsuł się i zablokował ruch - donosi AFP. :)))), I co ma to wspólnego z www.lowiecki.pl ? ( wiesz, czy nie wiesz ? ).

Autor: Kulwap  godzina: 19:06
Nie wiem! Na szczęście.....

Autor: wilk21  godzina: 19:09
Ciekawe, czy wie to Redakcja ?, Napewno - Ona wszystko wie - na szczęście ! :))))

Autor: Kulwap  godzina: 19:13
Redakcja może nie wiedziec! Ale jest jeden na forum kolega, którego pies jest inteligentniejszy od pana i ten pies może wiedzie! Jeśli jego pan przetłumaczy swemu psu to pytanie to otrzymamy odpowiedź. Jest tylko mały problem! Pan jest ostatnio zajęty "dawaniem po pysku" innym dyskutantom!

Autor: wj2000bis  godzina: 19:41
A kiedy w końcu dojdzie do Was że to prywatne przedsięwzięcie i albo się akceptuje zasady właściciela albo nie ???????????? Jeśli nie akceptuje załóżcie własny portal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co Was powstrzymuje ? ! ? ! ? Wg mnie skoro jesteście użytkownikami tego forum to je akceptujecie. Kulwapa to się nawet nie czepiam ( toporek zakopałem, choć nie za głęboko) ale Ty wilku ciągle starasz się być tu prawodawcą ( choć mylisz pojęcia ogłoszenia i publikacji) wypowiadasz się chetnie w każdym temacie (licznik w koń cu bije) jesteś wszechobecny i wszechwiedzący ............... Klikajać ikonkę "wyślij" wcześniej musicie odznaczyć OKCEPTUJĘ !!!!!!! akceptujecie czy nie akceptujecie ??????

Autor: wj2000bis  godzina: 20:00
Idąc do czyjegoś prywatnego ogródka chodzisz po ścieszkach prezez niego wytyczonych czy też ciągle mielesz jezorem że Ci to nie odpowiada ?

Autor: wilk21  godzina: 21:07
Ad. wj2000 bis p ..... jak potłuczony, najpierw pokaż, gdzie został złamamy regulamin forum ( wg. poprzedniej wersji, nie po zmianach wprowadzonych z naruszaniem pewnej znanej zasady ) ,a później głoś p......y o ogrodnictwie :)))) problem jest w tym, że moim zdaniem, to Redakcja nie przestrzega własnych reguł, a nie ja reguł www.lowiecki.pl ! :))))