Czwartek
04.09.2008
nr 248 (1131 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Forumowa święta krowa  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 15:22
Napisałem dwa wyrazy niewiele znaczące adresując te trzy słowa do "forumowej świetej krowy". Redakcja zareagowała tak: Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum. CZY KTOŚ ZNA UCZESTNIKA FORUM O nicku "Świeta Krowa"??? Ps Tak to wygląda: Powiadomienie W związku z zamieszczeniem w dniu 04-09-2008 o godzinie 15:09 postu na portalu Łowiecki w kategorii Forum - Dyskusje problemowe O treści: Post usunięty przez autora. Przyczyna: trafna acz negatywna uwaga pod adresem innego uczestnika forum (świętej forumowej krowy). Redakcja portalu zdecydowała o podjęciu kroków prewencyjnych w stosunku do użytkownika Kulwap z powodu: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum, w postaci: Usunięcie wpisu Darz Bór Redakcja

Autor: przemus401  godzina: 15:27
Jesteś, Kulwap, pod ostrzałem jak widać... DB.

Autor: Leon  godzina: 15:37
Gdzie ta świeta krowa??? :) Leon :)

Autor: Bear  godzina: 15:44
znaczy ze juz wszyscy wiedzą kto nią jest

Autor: Kulwap  godzina: 15:46
Bear Kto?????????

Autor: Bear  godzina: 15:51
1.ukrywa się pod innym nickem ;) wiec ma rezerwację na dwa, i nie prowokuj mnie bo ledwo się trzy mam tyle mi dziś skasowano:))

Autor: R.D.  godzina: 16:49
A ja się Redakcji postawiłem. Ironizowałem lekko z usuniętych postów Kulwapa, a redakcja mi wycięła mój post . Napisałem lamentację, zobaczymy czy i to mi wytną;-) Uważam, ze nie mają prawa tak robić ale jak chcą się procesować to mogę im to zapewnić, w końcu to moja praca;-)

Autor: wilk21  godzina: 16:56
Ad. R.D. Za bardzo nie mam czasu na procesowanie się w swoich sprawach, bo muszę w cudzych, ale taki mały proces dla zasady ( a raczej dla zasad na www.lowiecki.pl ), no cóż chyba się przyłączę. :)))) Na razie czekam na ruch Redakcji, a w weekend dokonam analizy regulaminu www.lowiecki.pl, może coś się znajdzie :)))) Przyznam, że dotychczas go ( tj. regulaminu ) uważnie nie czytałem. To dopiero będzie REKLAMA, a i poczytność www.lowiecki.pl wzrośnie ( może o to chodzi Redakcji ? ). Kol. Kulwap - co Kolega na to ? Czy można " zmusić " Redakcję do przestrzegania jej własnego regulaminu ? Pozdr. DB.

Autor: rerut  godzina: 17:22
Można przejść na portal knieja.pl, może jak lowiecki.pl straci trochę użytkowników to zmieknie, choć nie o to przecież chodzi... Albo załóżmy jeszcze jeden portal?

Autor: mysliwy7x64  godzina: 17:35
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: Kulwap  godzina: 18:21
mysliwy7x64 Oj! Uważaj chłopie! Ja łobuz jestem, na żartach się nie znam i....... zaproszenia przyjmuję! Pozdro.....

Autor: kuraś  godzina: 19:31
...to nam się Kulwap wyluzował ;)

Autor: Łajat  godzina: 19:41
Co by chłopina nie przesadził z tym luzem,bo mu mogą puścić zwieracze a to ni będzie zbyt przyjemne dla najbliższego otoczenia,czego nie życzę. DB

Autor: Kalikst  godzina: 21:35
ad. rerut, portal traci użytkowników i będzie tracił nadal jeżeli zanim coś napiszesz będziesz musiał pytać się czy można to napisać.