Poniedziałek
23.03.2009
nr 082 (1331 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Hubertus Expo

Autor: prezo  godzina: 00:11
ja się wybieram, ale jeszcze nie wiem w który dzień! z miłą chęcią spotkałbym się z koleżankami i kolegami! DB

Autor: kaczulla  godzina: 10:09
Widzę, że dogodzić niektórym Kolegom trudniej niż nie jednej Koleżance. Zrobią coś - źle, nie zrobią - jeszcze gorzej... Mam nieodparte wrażenie, że życiowym celem niektórych forumowiczów jest krytykowanie wszelkich poczynań PZŁ. "W PZŁ brak kompetentnych osób..." - już widzę tę burzę, gdyby okazało się, że specjaliści od łowiectwa zatrudnili do organizacji targów specjalistów od PR za nasze składki. Ludzie robią co mogą, oprócz swoich codziennych obowiązków służbowych poświęcają często swój prywatny czas i energię by promować łowiectwo. Podejrzenie, że ktoś coś ukrywa nie podając np. listy wystawców jest conajmniej śmieszne. Czy takie dziwne jest, że do samego końca nic nie będzie pewne, że jeszcze trwają rozmowy, że sprawa jest nadal dla wszystkich otwarta? W dzisiejszych czasach ciężko zorganizować imprezę na 20 osób bo do końca nie wiadomo czy coś komuś nie wypadnie a co dopiero targi łowieckie. Targi jak targi - czy najważniejsze jest, że za wejście zapłacimy 10 czy 30 zł??? Czy najważniejsze jest, że pokaże się biuro polowań X zamiast Y? Czy przypadkiem to nie jest tak, że pokażą się wszyscy chętni, którzy mają nam coś do zaoferowania??? Czyż nie sympatycznie będzie spotkać się w Suchodole? Czy nie sprawi nam frajdy słuchanie po raz kolejny wabienia jeleni czy koncertu zespołu Echo? Ktoś powie - przecież to już było... Może i tak - ale to jest najlepsze co mamy, czym powinniśmy się chwalić i co warto oglądać i przeżywać w nieskończoność. Mam nadzieję, że na miejscu nie spotkam tych wszystkich życiowych frustratów, którzy przyjadą tylko po to by później psioczyć na naszym forum jak to było źle - ciasno, cimno, zimno, głośno a jeszcze do tego wszechobecny kurz i roztocza, że już o korkach w W-wie nie wspomnę! Mam nadzieję, że miło spędzimy ten czas. Do zobaczenia na targach ;-)

Autor: ulyssenardin  godzina: 10:13
koszty stoiska na Hubertus Expo to 80% tego co się płaci na Iwie. jak koledzy myślą, warto?? ja się obawiam, że większość wystawców wypięło się na targi d... czyż nie?????

Autor: iz27  godzina: 22:45
Zadowolonym można być ze wszystkiego. Uszanuj jednak opinię tych, którzy widzieli coś więcej i ich zdaniem impreza organizowana w kraju o 37 milionowej ludności, dla miedzy innymi 100 tys myśliwych powinna wyglądać nieco inaczej. Przesadziłeś z tymi "życiowymi frustratami". T.

Autor: burzak (BT)  godzina: 23:39
Witam, Może ja będę mało obiektywny ponieważ..... mam blisko:) Jestem na targach co roku, co roku chętnie oglądam to co przygotowali wystawcy i naprawdę nie wnikam czy to samo było rok temu czy nie, bo po pierwsze pamięć mam dobrą ale krótką:) i nie zawsze pamiętam co było przed rokiem, a po drugie ja tak mam że zawsze lubię się przytulić do pięknej, składnej i nowiutkiej bronki i to w każdym wieku:) Nie wnikam też czy na targach stoisko kosztuje tyle co na IWIE czy drożej czy taniej bo dopóki się nie wystawiam to mnie po prostu to nie interesuje, a hala i tak pewnie będzie pełna. Cena biletu też nie powala bo te 10zł (w zeszłym roku) to śmieszna sumka. Ale przede wszystkim na targi ciągną mnie te nasze forumowe i nie tylko spotkania. Bo jakże miło jest znowu usiąść i pogadać przy piwku, poopowiadać co tam Panie na polowaniach się działo, co na strzelnicy a co po prostu w łowisku i to wszystko w miłej dla nas łowieckiej oprawie. Mam nadzieję że będzie nas tam niezła gromadka, a tym co nie mogą przyjechać opiszemy wszystko na forum. Do zobaczenia na targach. DB burzak