Czwartek
07.05.2009
nr 127 (1376 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak dobrze mieć sąsiada!

Autor: dawids82  godzina: 12:57
Ad Bear i Botang - gosc sie buduje i jeszcze nie mieszka obok, jak strzelałem z petard przez 2 tyg. zanim się na faceta nadziałem to nie było kłopotu, a na strzelnicę niestety mam najbliżej ponad 80 km w jedna stronę. Mieszkam na uboczu i moim najbliższym sąsiadom jakoś nie przeszkadza, że szkolę psy, a nawet pytają się jak podszkolić swoje własne. Wiem, ze jak odpuszczę gościowi to za 3-4 tyg. bedzie mu przeszkadzać, że oddycham nosem a nie przez usta jak on woli. Zobaczymy jak Wy traficie na idiotę z żółtymi papierami, czy wizyty na komisariacie 5 razy w tyg. beda przyjemnością??

Autor: Alej.....  godzina: 13:10
Strzelanie petardami, moim zdaniem, powinno być zabronione. Osobiście też nie przepadam za widokiem, przy drodze, kubłów pełnych odpadków - powinny być schowane w specjalnych wiatach lub w jakiejś zieleni - jak u białych ludzi. I te energetykę powinno ciągnać się ziemią, a słupy likwidować ... wartości krajobrazu są niedoceniane ... I pomyśleć tylko, że to on ma żółte papiery ... ;)) swoją drogą - żółte są lepsze czy gorsze od zielonych? ;)) Dajcie ludziom żyć, a mozliwe, że się tym samym odwdzięczą.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 13:16
Z sąsiadem rozwodu wziąć się nie da. Najlepiej obłaskawić gada, żeby z ręki zaczął jeść;-) Mnie jest łatwo pisać bo mam wszystko co niezbędne przy naprawach bieżących domów, od koparek do kulki kominiarskiej i zaprawy szamotowej na wsiaki pożarny i przynajmniej jednego pracownika co wszystko potrafi na podorędziu, że o transformatorze i BMach we własnej szafce rozdzielczej na dwie ulice, nie wspomnę;))) Raz tylko, z 8 lat temu, byłem zmuszony wrzasnąć tak sobie w przestrzeń: "kupta se znicze na wigilię" i stanowimy wzór wspólnoty sąsiedzkiej. Pozdrawiam

Autor: vulpes  godzina: 20:07
No cóż, można jego bronią : następnym razem porzucaj petardami następnie szybko nastąp na grabie, podrzyj na sobie ubranie,ale tak solidnie i wezwij Polcię ,że cię chciał pobić,rzucił się na Ciebie i jeszcze chciał zgwałcić... I wtedy niech się Facio tłumaczy( a z papierami żółtymi to mu będzie trudno...,oj trudno) ;)))