Wtorek
23.06.2009
nr 174 (1423 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ponownie pytam.

Autor: lzb  godzina: 00:06
w sprawie legitymacji jest dużo śmiechu - przepraszam sopocian - wejście na molo za biletem lub jskąś tam legitką, miałem przy sobiew torbie jakiś ciuch z metką odrywam i okazuję "jak na misiu" - przepuścić pana a pani bilecik,itd. .... autentyczne!

Autor: WaJa  godzina: 00:47
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: ajwa  godzina: 07:12
Kulwap znów kombinujesz,nie wiesz jak się okazuje dokumenty? Co masz do ukrycia że pokazujesz okładki,kartę wstępu może na stadion,czy pływalnię.Jeśli chcesz pokazać to pokaż tak jak w załączniku,oczki sobie zakryj abyś nie był rozpoznawalny DB

Autor: Rudi  godzina: 07:47
Kulwap, Wyraźnie widać jedynie prasa i "komitet" powielone parokrotnie. Uwidocznij który to komitet te legitymacje wydał.i komu.

Autor: ajwa  godzina: 08:58
Ad Rudi To Komitet do Spraw Młodzieży i Kultury który już od kilkunastu lat nie istnieje,bodajże od 92r.Nastepna legitymacja z 96 roku.jakaś karta wstępu na stadion,czy pływalnię,sądząc po okładce też sprzed 20 lat.Te karty służbowe to pewnie resztka zamówienia z jego firmy. No i na podstawie takich "dokumentów" można sugerować że jest się dziennikarzem. DB

Autor: azil  godzina: 11:11
Dla ścisłości :-) Komitet do Spraw Młodzieży i Kultury Fizycznej został zniesiony ustawą z dnia 25 stycznia 1991 r. o utworzeniu Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki (DzU nr 16, poz. 74).

Autor: Łupur21  godzina: 13:48
Ad. ajwa Ten adres w zał. dokumenty jest aktualny ? Dlaczego wydano Tobie dopiero w 2003r. legitymację PZŁ ? Kiedy przyjęto Ciebie do PZŁ ? Pozdr.

Autor: ajwa  godzina: 14:34
Ad Łupur Węszysz sensację? Bo ja jestem jakiś pechowiec,dowodzie też mi napisali że wydano 5 października 2007 a więc w wieku 55lat,w prawie jazdy mam datę wydania 17 maj 2006 a jeżdzę samochodem od 74 roku.Widać że wcześniej kłusowałem,poruszałem się bez dokumentu tożsamości i jeździłem samochodem bez prawa jazdy. DB Ps.adres dla doręczeń aktualny. Łupur wiesz jaka jest różnica między nami? Taka że ja nie jestem i nie staram się być anonimowy,piszę co myślę i widzę nie wstydzę się podać swoich danych ani swojej podobizny i a Ty i kilku innych,sączysz jad, zza zasłony zwanej profilem użytkownika. Powiedz swemu panu aby zamieścił te legitymacje dziennikarskie bo to co pokazał to makulatura,nadają się do okazania Pani z molo w Sopocie.

Autor: Łupur21  godzina: 14:36
Ad.ajwa Dziękuję za odpowiedź. Pozdr.

Autor: ajwa  godzina: 18:16
Ad Łupur 21 Jeśli tak będziesz odpowiadał to pewnie zostaniem przyjaciółmi. DB

Autor: Łupur21  godzina: 18:34
Bardzo proszę, he,he,he Pozdr.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:41
O w mordę! Jaki wersal. Szkoda jedynie, że jednostronny.

Autor: Łupur21  godzina: 19:18
zdjęcie z brodą ! (facet.interia.pl/news/po-co-facetowi-broda,912445)

Autor: ajwa  godzina: 19:27
Ad Łupur Aleś się napracował! Trzeba było zapytać.Brodę zapuściłem aby mnie ryby w łowisku nie widziały a potem zauważyłem że to doskonały kamuflaż na polowaniu i tak już zostało.Noszę ją już od 30 lat.A tak na poważnie to zapuściłem brodę z powodu braku czasu na golenie i śpiewanie przed lustrem.A potem to już przyzwyczajenie. DB