Wtorek
23.06.2009
nr 174 (1423 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kto chciałby mieć Kol. ajwa w swoim kole?

Autor: WaJa  godzina: 00:15
Ad Kazimierz Szumski No nareszcie!!!! W końcu dojrzałeś do tego, że lowecki.pl to nie miejsce dla ciebie. Chwalebne!!! Lepiej późno, niż wcale. Kółko różańcowe w sam raz pasuje do ciebie. Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą swoich kolesi: ajwa, spring, blaser97, jurek123 z żółtą kartką i tych wszystkich, którzy złorzeczą Kulwapowi. No to będzie wreszcie spokój na tym forum. Chyba jednak tylko śnię, bo to nie możliwe, żeby mogło być tak pięknie. Hahahahahaha!!

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 01:07
Sztuka koncyliacji, bo z Kulwapem też się dogaduję. A Jurka nie szarp boś ponoć jego "kolega" po strzelbie. Pozdrawiam

Autor: blaser B97  godzina: 05:56
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: kaczulla  godzina: 07:29
A Kol. Łupur po co ten plebiscyt wymyślił? Czy Kol. bada skalę poparcia albo niechęci do swojej osoby i całej spółki z bardzo o.o. ? Czy panowie już się pogubili? Nie wiedzą które nicki z nimi a które przeciwko nim? Kolejny bzdet na tym forum, coraz gorzej...

Autor: Kulwap  godzina: 07:36
kaczulla Rozumiejąc twoją sympatię dla kilku forumowiczów na tym forum zajmujacych się wyłacznie "likwidacją" kulwapa musisz niestety uszanowac prawdę. Np. taką, że ten jak to nazywasz plebiscyt jak i wiele innych wątków zapoczątkował ajwa a ten wątek jest jedynie powtórzeniem jego tytułu. W innym miejscu cytujesz moją wypowiedź nie zwracając uwagi na to, że jest ona reakcją na wyjątkowo chamskie zaczepki, epitety i pomówienia, które w swym cytacie pomijasz. O czym to świadczy?

Autor: Mortalcombat  godzina: 07:40
Łupur i inni pieniacze .Nudzi mi sie przed pracą wiec przeczytałem wasze wypociny i juz wiem dlaczego wartościowi ludzie ,myśliwi odchodzą z tego forum .To przez was pieniaczy moim zdaniem jesteście niepotrzebni na tym forum jak i przyrodzie jako myśliwi.

Autor: kaczulla  godzina: 07:43
Kol. Kulwap wbrew pozorom nie świadczy to o mojej jednostronności, którą zapewne też masz na myśli. Chodzi wyłącznie o to, że na forum robi się od pewnego czasu syf, zwykły syf i chamstwo, nie tylko w Twoim wydaniu, także niektórych Twoich oponentów. Powtarzam - choć fanem spółki z bardzo o.o. nie jestem, to uważam, że polaryzacja jest potrzebna. Wszystko jednak z umiarem i wyczuciem, którego tu brakuje.

Autor: paradox06  godzina: 09:09
Łupór21 = >"0"

Autor: Borus  godzina: 09:30
Koledzy skończcie z tymi pyskówkami , bo dajecie swoim zachowaniem " piękny "obraz i przykład na to, kim są myśliwi. Nie należy się zatem dziwić - jak nas widzą tak nas piszą. Pokazujecie jak nie należy postępować. DB.

Autor: jany  godzina: 11:03
Sorki Borus ale on i daja tylko obraz czym stal sie lowiecki i kim sa oni sami!!To co napisal mortal combat i kaczula!NA tej stronie zostaja powoli tylko ludzie ktorzy nie potrafia w normalnym zyciu czego kolwiek osiagnac i znalezli sobie poletko gdzie ciagle robia zadymy i szukaja dziury w calym!dodatkowo dzieki temu maja co robic!!Szkoda bo to forum mialo wygladac inaczej!!

Autor: Alej.....  godzina: 11:16
Co Wam tak zależy na tym łowieckim? będziecie bronić jakiegoś internetowego portalu, jego sławy i chwały, jak jakiejś niepodległości ... Każdy chciałby przerobic go wg siebie. I swoich aktualnych potrzeb ... Panowie, moze Związek przerabiajcie a nie czyjeś forum, bo Związek przynajmniej jest Wasz, a forum (z tego co sie orientuję) jest chyba kol. Gawlickiego ;)) Wątpię nawet żeby dał, wszystkim razem czy każdemu z osobna, przerabiać je pod siebie ... ;)) Pzodrawiam.

Autor: Borus  godzina: 11:26
Ad. jany Masz kolego zdecydowanie rację. Jest mi wstyd za niektórych z tego forum, poleciłem łowiecki kilku znajomym , nie myśliwym i teraz mam za swoje, słucham opinii o nas, ludzi nie związanych z łowiectwem, którzy czytają to forum i jak mówią odnoszą wrażenie, że weszli na forum jakiegoś nieznanego klubu pseudo kibiców piłkarskich a nie myśliwych, ponieważ z tego co im opowiadałem to za grosz nie znależli tu zasad koleżeńskości, uprzejmości, fachowych dyskusji a jedynie cwaniactwo, egoizm i ochotę na pyskówki pod byle pretekstem. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich kolegów ale zdecydowanej większości. ŻENADA. DB.

Autor: azil  godzina: 11:36
" przerabiać je pod siebie ... :-))" Słusznie prawisz.......................... prawić -"mówić o czymś z zacięciem, przemawiać; dziś zwykle w użyciu: a) prawić komplementy, grzeczności - mówić komuś przyjemne rzeczy b) prawić morały, kazania - strofować" Pozdrawiam