Sobota
05.09.2009
nr 248 (1497 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ACH TA PRASA!  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 13:02
Nowy Tydzień nr 35 z dnia 31 sierpnia 6 września 2009 tygodnik lokalny pow. chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego. A w Lublinie cisza......

Autor: WIARUS  godzina: 13:32
oryginał (www.nowytydzien.pl/nowytydzien/?p=5487) A może wiesz lub domyślasz się kto był tak usłużny? ;-))) Pozdrawiam. Darz Bór!!!

Autor: jurek123  godzina: 13:38
Tak ,ciekawe nawet bardzo ciekawe.Pozdrawiam

Autor: Spring  godzina: 14:10
Oj, Koledzy sugerujecie "usluznosc", nie, skad! to tylko czyste i bezgraniczne przywiazanie do praworzadnosci ! To kiedys byly moralnie naganne; SB, ORMO i TW, teraz jest wszystko pod kontrola przez moralnie chwalebne "dziennikarstwo sledcze" Pzdr.DB

Autor: Bear  godzina: 14:32
ten świat zwariował - coś co było zwyczajne jeszcze 15 lat temu aż do początku cywilizacji dziś jako naganne piętnuje się a nawet ściga. wariactwo, przecież się nie przewrócił ino pedałował węzykiem i czapka mu nie spadła. ;) ten zakątek to naprawdę polski dziki zachód (mimo ze wschód) DB

Autor: Kulwap  godzina: 15:04
Spring Po raz kolejny pozwalasz sobie na rzucanie podejrzeń pod moim adresem! I oczywiste szkalowanie mające na celu ponizenie mnie w opinii społecznej celem utraty zaufania niezbednego do...... cd. art. 212 $ 2 KK Ps. Dostałem maila o tej sprawie wraz z foto z gazety, która w Lublinie się nie ukazuje.

Autor: Kulwap  godzina: 15:06
WIARUS Ja się domyślam. Zapewne jest to ten sam "przyjaciel" Stefana K. co i Dziennik Łowiecki powiadomił......

Autor: ajwa  godzina: 17:40
Naganka na komendanta ruszyła zanim jeszcze został komendantem. DB

Autor: Kulwap  godzina: 18:36
ajwa Ponieważ ta postać coraz bardziej mnie intryguje to bardzo proszę o informacje na temat "naganki" na komendanta zanim został komendantem. Ja pierwszy o nim tekst w prasie lokalnej przeczytałem dopiero TUTAJ. (www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080723/LUBLIN/4456356) Poznałem jakims czas po tym a do chwili powołania nie było wiadomym kogo Polskie Stronnictwo Ludowe poleciło obsadzić na tym stanowisku.

Autor: jurek123  godzina: 20:09
Najlepiej to miec dobre samopoczucie.A co do komendanta kto na niego donosi to przecież wszyscy wiedzą ,to jest tren kierowca co to raz wspólnik innym razem donosiciel.Przynajmiej tak niektórzy twierdzą.

Autor: borowik  godzina: 20:39
Mały OT Czy jak stójkowy wracając do domu ma broń przy sobie, a przed wyjściem z posterunku wypił kieliszek na zdrowie obchodzącego imieniny kolegi z tegoż posterunku to traci pozwolenie na posiadanie broni? Jeżeli jest do tego myśliwym to czy Komendant Wojewódzki Policji mu decyzję na posiadanie broni mysliwskiej?