Poniedziałek
21.12.2009
nr 355 (1604 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ARGUMENTY do konfrontacji (Puławy)

Autor: kopyra  godzina: 13:32
Co wyginęło za PRL-u, temida?. Czy masz choć tyle lat ile minęło od upadku tegoż? Bo wiedza, jaką porażasz czytelników w swoim poście jest na poziomie DZISIEJSZEGO poziomu nauczania w pierwszej klasie gimnazjum (dla trzynastolatków). I ktoś taki pisze w profilu "myśliwy". Ten serwis jest chory. peace, men.

Autor: siwyh  godzina: 14:00
kopyra a od ilu lat pisanie jest dozwolone +65 zapomniałeś jest wolnośc SŁOWA , a niby kiedy wyginęło w XX leciu miedzywojenym czy w PRL ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:21
szunaj Tu masz przykład twojego braku znajomości Polskiej ortografii. Jak chcesz to dostarczę ci więcej twoich ortów i przykładów prostackiego twego języka abyś wreszcie dowiedział się jak się pisze: "ŁAŃCUCH" czy "ŁAŃCÓCH" bo w obrębie jednego zdania nie jesteś w stanie się zdecydować: Autor: szunaj Data: 08-12-09 10:26 MAK, jestes czlowiekiem typu KULWAP. Twoim czwartym wpisem pokazales, ze jestes jak pies na lancuchu w budzie. Tyle szczekasz na ile lancoch pozwoli. Dlaczego tego postu nie zalozyles pod swoim imieniem i nazwiskiem? Bo jestes tchorzem. Zwyklym tchorzem.