Poniedziałek
21.12.2009
nr 355 (1604 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: CZY potrzebna EDUKACJA???

Autor: szunaj  godzina: 11:34
Pawluk, ty dalej bredzisz swoje bzdury: "Pytam raz jeszcze: Dlaczego Zdzisław Woś nie musiał zdawać egzaminów aby być członkiem PZŁ a inni musieli i nadal muszą?" A ja pytam gdzie masz na to dowody? Badz wiarygodny i wreszcie opublikuj je. Powiem ci wprost. Jestes za cienki bolek, aby miec takie dowody.

Autor: Bachus  godzina: 11:57
szunaj Zanim twój mózg straci resztę kontaktu z otaczającym cię światem skup się i zaproponuj: W JAKI SPOSÓB NA EKRANIE MONITORA MA BYĆ UDOWODNIONE COŚ CZEGO NIE BYŁO LUB NIE MIAŁO MIEJSCA???????? I jaki jest w tym interes, skoro zaledwie jeden mający z kłopot z myśleniem nie wierzy? Bo w jaki sposób udowodnic np. prokuraturze czy policji to się domyślam po przeczytaniu tekstów wyżej.

Autor: szunaj  godzina: 13:58
Bachus, jaki sens jest oskarzac kogos nie majac zadnych dowodow??? Ja nie jestem kolega Wosia. Nie znam go. Pawluk twierdzi, ze Wos nie chodzil na kurs i nie zdawal egzaminu, a jest mysliwym. Nie widzisz, ze Pawluk oczernia Wosia. Po co to robi? Moze ma chec na jego stanowisko? Na miejscu Wosia wytoczyl bym mu proces i zamknal raz na zawsze klamliwa "paszcze"

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:20
szunaj! Wielbicielu przekrętów: ZDZISŁAW WOŚ łowczy KŁ nr 8 "Łoś" w Lublinie nie uczęszczał na kurs i nie zdawał egzaminów dla nowowstępujących do PZŁ! To ty wyzywasz i pomawiasz pisząc o "kłamliwej paszczy"! Możesz razem z nim mi skoczyć! Ps Czy ty ciągle patrzysz przez okno w pracy? Np. jak w tej piosence?

Autor: szunaj  godzina: 15:18
Lepszy zawod od klamliwego, brukowego "dziennikarza" wywalonego na zbity pysk z kola.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:27
szunaj Twój prostacki język już znamy. Braki w ortografii także. Napisz wreszcie coś co nie pochodzi z kloaki. Nikt jeszcze z koła mnie nie wywalił. Tu masz przykład swego prostactwa i raku wiedzy jak napisać "ŁAŃCÓCH" Autor: szunaj Data: 08-12-09 10:26 MAK, jestes czlowiekiem typu KULWAP. Twoim czwartym wpisem pokazales, ze jestes jak pies na lancuchu w budzie. Tyle szczekasz na ile lancoch pozwoli. Dlaczego tego postu nie zalozyles pod swoim imieniem i nazwiskiem? Bo jestes tchorzem. Zwyklym tchorzem.

Autor: szunaj  godzina: 19:03
Pawluk, Wesolych Swiat!

Autor: Artur123  godzina: 19:30
Nie wiem, czy może komuś na oczy się coś rzuciło, czy może jest bardziej złośliwy, niż pies ogrodnika. Otóż nick pewnego forumowicza brzmi Stanisław Pawluk. Proponuję, zwracając się do niego, używać kompletnego nicka lub po prostu imienia. Zwracanie się po nazwisku jest oznaką lekceważenia rozmówcy lub przynajmniej tzw. złego wychowania. Na to pierwsze nie powinno być tu przyzwolenia, jeżeli natomiast zachodzi to drugie – proszę udać się do rodziców po poprawkę z wychowania. Proszę ponadto zwrócić uwagę, że Stanisław Pawluk, w odróżnieniu ode mnie i wielu, wielu forumowiczów, występuje tu pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem i chociażby z tego względu należy mu się szacunek.

Autor: szunaj  godzina: 21:26
Kolego Artur123, nie mam szacunku do pawluka, poniewaz uwazam, ze jest to czlowiek szukajacy taniej sensacji. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze pisze wszystko co uslyszy bez sprawdzenia czy zaslyszane plotki choc troszke sa prawdziwe. Nawet Izrael wypuscil Demianiuka z wiezienia wiedzac, ze to Iwan Grozny, ktory mordowal zydow. Ale nie majac dowodow byli zmuszeni uwolnic i przeprosic go. Teraz dowody sie znalazly i jest sadzony w Niemczech. A Pawluk: "ZDZISŁAW WOŚ łowczy KŁ nr 8 "Łoś" w Lublinie nie uczęszczał na kurs i nie zdawał egzaminów dla nowowstępujących do PZŁ!" Wierzysz mu na slowo? Ja nie. Nawet jesli to jest prawda to i tak nie jest w stanie tego udowodnic. Wiec po co rzyga na kolegow? Ja ponoc bylem zomowcem i nawet sportowcem z pensja milicjanta. Jest tego w 100 procentach pewny. Przeciez tak mu powiedzieli, wiec musi tak byc. Dalem mu czas do konca stycznia na opublikowanie dowodow na swoje slowa. Pozniej oddaje sprawe mojemu adwokatowi, a o wyniku sprawy napisze w portalu. A co do jego nikow, to jako Stanislaw Pawluk jest od niedawna. Pod jakimi byl zarejestrowany wczesniej wie tylko on i redakcja, ktora nie wyda swojego pupila. Pozdrawiam i Darz Bor!

Autor: Artur123  godzina: 22:34
Szunaj, bo takiego używasz nicku, na fotce dobrze patrzy Ci z oczu. Dlaczegóż więc jesteś taki złośliwy i lekceważący w stosunku do swoich rozmówców? Do mnie wcześniej również, więc taka Twoja natura? Masz jakieś kompleksy i musisz w ten sposób odreagować? Chciałbyś, aby inni zwracali się do Ciebie per „Ty, Wasilewski”? Cosik mi tu nie pasuje, gdyż nie wierzę w to. Jedna na jakiś czas głupia wypowiedź lub nieprzemyślany zwrot, każdemu może się zdarzyć (mnie również), ale u Ciebie staje się to normą. Dlaczego tak jest? PS Odnoszę wrażenie, że "Pawluk nie szuka taniej sensacji", tylko - w odróżnieniu od prawie nas wszystkich - podejmuje próby zmiany fatalnego stanu rzeczy. Próbuje walczyć z niekompetencją, głupotą, komuszymi układami, prywatnymi ranczami i w ogóle z wszystkim, co nas tak bardzo upodabnia do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie widzisz tego?

Autor: LDormus  godzina: 23:35
Kulwapawluk Stanislaw Twój prostacki język już znamy. Braki w ortografii także. Napisz wreszcie coś, co nie pochodzi z kloaki. -Poco te kosztowne studia, cyrk z egzaminami, testami, skoro i bez tego wystarczy dostać legitymacje i robić dziennikarska karierę?? -Na diabla te studia i egzaminy dziennikarskie skoro można ,,dziennikarzyc,, i bez tego??

Autor: Artur123  godzina: 23:48
Taaaaaa............kkkkkkkk! Przypomnij mi, LDormus," skąd my się znamy"? Poważnie - nie pamiętam. PS Co się czepiasz liczby nicków? Zaserwuj sobie chociażby dziesięć. Ja, np., i tak rozpoznam Ciebie po każdym z nich. Nie nick, ale to, o czym pisze jego właściciel, niech świadczy o nim. Regulamin zezwala na posługiwanie się kilkoma. Ja sam używam ..... dwudziestu pięciu. I tak to nikogo nie obchodzi. Może z wyjątkiem Ciebie?