Poniedziałek
25.01.2010
nr 025 (1639 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: PREZES OSŁ prostuje:  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:30
STEFAN KARASIŃSKI aktualny!!! prezes Okręgowego Sądu Łowieckiego, PODłowczy KŁ nr 18 "Ponowa", działacz Platformy Obywatelskiej i adwokat w jednym, zamiast pism obronnych dla oskarżonych redaguje sprostowania do "Fakty i Mity" licząc prawdopodobnie na to, że nie mając faktów mitami "załatwi" gazetę. SPROSTOWANIE Stefana Karasińskiego. (www.lowiecki.pl/aktualnosci/FiM_sprostowanie.pdf)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:34
A tutaj Fakty i Mity prostują Stefana Karasińskiego. O! pardonsik!- prostują SPROSTOWANIE Stefana Karasińskiego. (www.lowiecki.pl/aktualnosci/FiM_komentarz.pdf)

Autor: Łupur21  godzina: 17:23
Brawo Fakty I Mity ! Pozdr.

Autor: jurek123  godzina: 17:37
No i gdyby nie to że nie każdy strzelony lis nadaje się do badań weterynaryjnych.Zależy jaką kulą został potraktowany i gdzie został trafiony. To tak jeśli chodzi o ścisłość. Pozdrawiam

Autor: ajwa  godzina: 17:46
Brawo Łupur! DB

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:20
jurek123 Zgodnie z zapisem Stefana Karasińskiego w książce ewidencji myśliwych na polowaniu indywidualnym lis był strzelony JEDNĄ kulą. Tak pierwotnie informowali wszyscy, którzy mieli coś w sprawie do powiedzenia (czytaj w felietonach). Po roku okazało się, że dostrzeliwał "na łeb" i lis nie nadawał się do badania- dlatego nie został rzekomo przyjęty wieczorem w prywatnym domu weterynarza! Osoba, która mnie informowała o sprawie pokazała mi miejsce polowania Stefana Karsińskiego i leżące tam ścierwo lisa strzelanego na "komorę" w jakiś czas po rzekomym okazaniu go w prywatnym domu u lek. weta. Może zaszedł po śmierci? Czy taki opis wystarcza dla zaspokojenia twojej ciekawości czy coś jeszcze dodać?Np. w formie fotokopi osobistego wpisu Stefana Karasińskiego.

Autor: azil II  godzina: 18:54
Koledzy! Rozumie to że niektórzy Działacze Naszego Związku liczą jamniki w metrach, ale lisy w kilometrach to chyba tylko Prezes Okręgowego Sądu łowieckiego z Białej Podlaskiej potrafi. Azil II

Autor: ajwa  godzina: 19:02
Ad azil II Powiedział co wiedział. A że nic nie wiedział to nic nie powiedział. (km2) DB

Autor: azil II  godzina: 19:27
ajwa Kolego przez małe "a" Powiedziałeś co wiedziałeś. (km2) - do czego to podpiąć? Wyroki też Im poprawiasz? Jeżeli to robisz to rób to dokładniej i stylistycznie po naszemu też mogło by być. Nie trzeba byłoby później rżeć z prawnika - prezesa itd. W końcu chodzi o poważną sprawę. DB. Kolego przez małe "a"

Autor: jurek123  godzina: 21:07
Kolego Stanisławie Pawluk .Mnie sprawa tego lisa to zwisa i powiewa. Podałem tylko że nie kazdy strzelony lis może nadawać się do badania. Widzę żeś mocno sie w tego lisa zaangażował bo juz chyba z dziesiąty raz o tym czytam. Czy to ciagle ten sam lis ?.Daj kolego księdzu ofiarę na wspominki za tego lisa , zrobi to fachowo ,a Ty już nie wspominaj więcej na tym forum.

Autor: ajwa  godzina: 21:20
Ad jurek123(przez małe "j" :-)) To ten sam odgrzewany po wielokroć kotlet.(przepraszam) lis. DB