Poniedziałek
15.03.2010
nr 074 (1688 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: czy jesteśmy zboczeńcami?

Autor: Trojak  godzina: 06:39
Alette, dziecię drogie, weź proszę i odłóż już klawiaturkę na półeczkę, spakuj tornisterek i rozpocznij powtórną edukację. Po tej powtórnej reedukacji, zapraszamy do stołu na rozmowy.

Autor: Jack__Daniels  godzina: 09:52
Drodzy Koledzy :) Drodzy Koledzy :) Musze przyznać, że jestem jednym z kilku weteranów biorących udział w dyskusji przesławną alette (ma na imię Barbara). Od razu muszę sprostować kilka informacji. Alette nie jest ekologiem, alette nie może zrozumieć słowa „przyjemność”, alette nie odpowiada na niewygodne pytania, alette nie ma własnych przemyśleń, a ma wikipedię i kilku innych autorów, których bezmyślnie cytuje, alette chce przeznaczać na ochronę środowiska 300zł/miesięcznie – co nie oznacza, że przeznaczy, alette nie dyskutuje, ona wyraża swoje poglądy alette nie przyjmuje argumentów, ona wie, że zabijanie sprawia przyjemność alette wykastrowała swojego kota dla jego dobra alette prawdopodobnie ma problemy w relacjach damsko męskich, alette powiedziala kiedyś „do kur** nędzy” czym wg mnie pokazała ludzką twarz alette jada mięso; pochodzenie: kurczak, ryba – jedzenie tylko dla podtrzymania życia alette nie robi mięsnych zakupów, mama i tata jej kupują alette wie jak czuje się zabijana ryba alette wie na czym polega osaczania alette nie obchodzi los lisków polarnych alette nie jest zaangażowana w ochronę przyrody, alette więziła lisa w domu i lis odwdzięczając się za to wszystko spier**lił do lasu alette jest niereformowalna (moje domniemanie), alette uważa, ze dosadne zwrócenie jej uwagi jest objawem chamstwa, prostactwa i świadczy o porywczym charakterze adwersarza rozładowującego swoje napięcie emocjonalne zabijając zwierzęta alette wie, że świat byłby idealny gdyby odgrodzić się murem od wszystkiego co zielone, alette twierdzi, że będzie pomagała w schroniskach dla zwierząt – tak, tylko tak twierdzi, alette ma między 28 a 30 lat – nie jest już dzieckiem, alette będzie „drążyć dalej” nawet jeśli wszyscy przyznalibyśmy się, że zabijanie zwierząt sprawia nam przyjemność (co oczywiście jest niedorzeczne!) alette zna znaczenie słowa empatia (www.wikipedia.pl) alette jest bardo zainteresowania wszelkimi zboczeniami, którymi mogą być zainteresowani myśliwi (w jej ankiecie pojawia się wiele pytań dotyczących preferencji sexualnych i relacji damsko męskich) – pytanie, tylko dlaczego tak to ją interesuje, alette potrafi wyprowadzić z równowagi św. Piotra, alette nie lubi pytania o rozmiar swojego biustu (ja podejrzewam 80D) alette nigdy nic nie zrobi dla przyrody oprócz wypisywania, wróć…. cytowania różnych informacji pozyskanych w internecie. alette jest specjalistką od metody „zdarta płyta” Kocisko i Jastrząb – jeżeli przeglądacie wątek to… o czymś zapomniałem? P.S. Tłumaczenie czegokolwiek i pisanie o ochronie środowiska, o redukcji zwierząt, o prowadzeniu gospodarki to allette czytała już 1000 razy wiec pewnie nawet jej to wychodzi bokiem. Alette nie jest tym zainteresowana, ją interesuje w skali od 1-10 jak bardzo się podniecamy naciskając spust trzymając zwierza w lunecie. Alette chce, abyśmy przyznali „że nasza empatia wobec zwierząt jest zaburzona”. Życzę wszystkim uczestnikom dyskusji miłego dnia ;)

Autor: Rolnik  godzina: 11:09
No tak, to było do przewidzenia, niestety niektórzy zapomnieli, że czas aby pewne rzeczy wróciły na ich miejsce nie został wykorzystany i będzie jazda. I znów wyjdzie na moje, co już Wiarus zaczął mi wytykać, że rozumy pozjadałem. DB.

Autor: Kocisko  godzina: 11:49
Jack :):):):):) Właściwie drobiażdżek: Basia nadużywa słów: EMPATIA, ZABURZENIE, PRZYJEMNOŚĆ. I postrzega świat w kolorach czarnym i białym oraz w kategoriach matematyki: podaj 5 powodów.......:):):):). Z dużą swobodą wydaje oceny ludzi i ich zachowań. Nie mając ŻADNEJ wiedzy w temacie "potrafi" o nim dyskutować i udowadniać swoje racje m.in poprzez ulubiony zwrot: nie okłamuj sam siebie.............. Czasem zniża się do zachowań podobnych niejakiemu Mistrzowi Zen od sławetnej książki: próbuje grać na emocjach podając NIEPRAWDZIWE fakty. Można to sprawdzić w temacie "Farba znaczy krew"-revisted. W jej komentarzach odnośnie zaproszenia otrzymanego od RALESA. Więcej nie ma sensu, i tak nikomu nie bedzie chciało się czytać. Dalej już mi się nie chce

Autor: kristofferp  godzina: 12:20
Ja i tak podziwiam twoją cierpliwość ( w sumie wartą lepszej sprawy). Ogólnie, - wiele wątków przeistacza sie z tego jak walczyć z patologią w łowiectwie, na temat jak reedukować Alette. Może i warto to przerabiać, z względu na dialog z innymi nie-myśliwymi. Co do Alette wydaje się, że nic nie poskutkowało. Przypadek nieuleczalny!!!! DB.

Autor: alette  godzina: 16:25
ad gavron Z mojej strony to jest tylko hipoteza, że wy polujecie dla przyjemnosci, a nawet pociagacie spust dla jakiejs przyjemnosci - ale na razie - to tylko hipoteza. Jak na razie okazuje się, z waszych wypowiedzi że taka jest prawda: polujecie wlasnie dla przezycia pewnych emocji, robicie to dla siebie. Trojak Teraz kolej na ciebie: czekam na propozycje, jak rozwiazac problem nadmiaru dzikow? Tylko prosze wymysl cos wiecej poza zabijaniem. ad Jack Oto moje metody wobec was: http://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk (www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk) cytat: alette jest specjalistką od metody „zdarta płyta” ;))))))))))))))))))))))))) To ma jednak pewien sens Jack. To nie jest bezsensowne działanie.

Autor: Hornet22  godzina: 17:35
Basiu mam pytanie, czy znasz znaczenie słowa UPIERDLIWOŚĆ????? A Kolegom gratuluję cierpliwości. Anielskiej! Jak wcześniej wspomniałem będziecie beatyfikowani po śmierci naszej AMEN. DB

Autor: aDzik70  godzina: 22:21
Przyznam się z pewnym zażenowaniem (jako myśliwy ) , że uwielbiam czytać posty alette -jak nikt inny potrafi przy pomocy kilku słów wyrazić opinię na każdy temat, jej dogłębne , nad wyraz wnikliwe analizy sprawiają , że odzyskuję wiarę w siłę ludzkiego umysłu . Prostota proponowanych przez Nią rozwiązań utwierdza mnie w przekonaniu , że dla właściwej oceny sytuacji należy do sprawy posiadać odpowiedni dystans. Pozwolę sobie na zaproponowanie w kwestii nadmiaru dzików rozwiązanie sprawdzone w Indiach ( na krowach - zwierzętach w tej kulturze świętych ) spędzić na małą ogrodzoną powierzchnię i pozostawić - powinny wystarczyć 2 tygodnie -zero przyjemności dla myśliwych a efekt ten sam. Do spędzenia proponuję wykorzystać wszelkiej maści ekologów którym przyda się odrobina ruchu na świeżym powietrzu . db aDzik