Poniedziałek
15.03.2010
nr 074 (1688 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Cejrowski

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:03
starywracz Komorowski poprawia aurę wokół łowiectwa pisząc bzdurne peany na rzecz najbardziej patologicznego koła łowieckiego w okregu jedynego w Polsce myśliwego. Karasińskiego strzelającego zwierzynę w sezonie ochronnym sadza obok siebie lub stawia za swymi plecami aby mógł poderwać zebranych do gromkich oklasków. Akceptuje lewe polowania organizowane dla siebie, dzie nawet pies z naganki dostaje kulę od byłego milicjanta wywalonego z "organów" z powodu próby samobójczej - wieszania i strzelania w domu po pijaku z broni mysliwskiej, prawdopodobnego sprawcy zastrzelenia konia. Polowanie bez członków oła ale za to z "biznesmenami" i w towarzystwie b. dyrektora RDLP, który "pomógł" b. premeirowi z chrypką wejść w posiadanie dużego kompleksu leśnego (aktualnie ogrodzony). Koło od lat olewa plany łowieckie (njwyższe wskaxniki!), nielegalnie strzeloną zwierzynę traktuje jak swoją własność, a niweygodnych usuwa nawet w drodze szantażu. Jeśli to jest "nie masz jak towarzystwo" przyszłego prezydenta to powiem, że samo marszałkowanie już mi zupełnie wystarcza!

Autor: pniewa  godzina: 08:46
WaJa a w Twoim kole wszyscy Ci odpowiadają? I chcę zwrócić Twoją uwagę, że zdaża się Wam stawać obok siebie z nabita bronią :)

Autor: pabl0777  godzina: 09:06
Czy zwrócili koledzy uwagę jaka broń była zaprezentowana w programie pana Wojtka Ja zgaduje że to Sako TRG 22/42 droga i dość rzadko spotykana "fuzja" ciekawe od kogo pożyczył?

Autor: PiotrŚ  godzina: 09:12
czy można gdzieś zobaczyć powtórkę?? DB

Autor: WaJa  godzina: 11:07
Ad pniewa W moim Kole wszyscy mi odpowiadają. Jedni bardziej, inni mniej. A to, że stajemy obok siebie z bronią w ręku, to przecież rzecz normalna - polowanie. Osoby o których pisałem wyżej nie odpowiadają mi i już , czy to takie dziwne??? Pozdrawiam i DB

Autor: deer.hunter  godzina: 13:32
ad kamionka1978/marcin76 Ciekawy i inteligentny dialog. Tak trzymać. ad pablo0777 Biorac jeszcze pod uwagę "pompkę" to chyba z Policji/MON-u. DB dh