Piątek
30.04.2010
nr 120 (1734 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: GDZIE JEST GRANICA?

Autor: Bobo bobo  godzina: 02:15
Allettta vel Zenona pochwal się swoim dzisiejszym pokotem z swojego osiedlowego GS-u , Lidla, lub co wy tam macie, no chyba że wam ekologiczną paszę dostarcza Green =@!#$ ...czy jakaś inna oświecona łajnem cywilizacyjnego holokaustu zwierzą organizacyja. wołowinka? może wieprzowinka? Alletta może masz jakąś alternatywę dla tych świniek ? a może KFC? KFC jest cool ...kiedy staniecie z Zenonen ramię w ramie ...albo sutek w sutek ze sztandarem w obronie "niewinnych skazanych na swój los" a może MCdonald........ W końcu ty Alleta i Zenek wiecie dobrze że łatwiej "pić" do myśliwych ...niż do potentatów faktycznych kreatorów mordu zwierząt..... słyszałem że macie udać się na misje do Afryki by nawracać lwy na weganizm .

Autor: Bobo bobo  godzina: 02:39


Autor: Kocisko  godzina: 08:47
Basia "Moze Marcin odpowie?" Ok, odpowiem. Ponieważ "zdemaskowałaś" moje dotychczasowe "kłamstwa" tym razem napisze prawdę. Otóż jest tak: jak widzę bażanta to myślę tylko o jednym -Z...../A/......../J./..../E./......../B./..../A./...../Ć !!!!!!! I walę do niego raz po raz aż krew bryzga w powietrzu i wirują szczątki jego ciała w powietrzu. Jak juz spadnie to dobiegam i skaczę na niego z nozem w ręku dziabiąc miejsce przy miejscu a z mego gardła wydobywa się dzikie wycie potępionej po wsze czasy duszy ! Zwykle dziabię go do momentu gdy klinga noza pryśnie złamana na jakimś kamieniu i wtedy siedzę i dyszę z wysiłku i po doznanym orgaźmie. Następnie nacieram się masą powstałą z mięsa, bebechów i ziemi , w d...../u/...../p./....ę. wsadzam sobie piórko z ogona i trzepocząc rękoma idę do swojej kobiety aby ją zgwałcić a dzieci muszą na to patrzeć. Mam nadzieję że tym razem uwierzysz i bedziesz usatysfakcjonowana?? A przy okazji. Był kiedyś taki Indianin od którego odeszła żona. On bardzo ją kochał i całymi dniami przesiadywał na skraju wsi, przy drodze, wypatrując swojej zony tj czy jednak wraca. Ludzie pytali go po co tu siedzi na co odpowiadał: Ona jeszcze wróci. W końcu powiedzenie to przylgnęło do niego zastępując imię:OnaJeszczeWróci. Czytając Twoje wpisy przyłapałem sie że od dawna, podświadomie, czytając Twój nick wypowiadam; Baśka5powodów.

Autor: Adler_89  godzina: 09:30
Kocisko, nie można było tak od razu? W końcu napisałeś prawdę! ;) A znalazłoby się w tym nawet owe legendarne '5 powodów'! Pozdrawiam i miłego dnia! DB! A_

Autor: Kocisko  godzina: 10:29
Adler Wiesz, nie kazdy umie się "przyznać" tak od razu:):):):) Mogę jeszcze dodać ze jak np jadę autem i zobaczę gdzieś na polu bazanta czy innego zwierzaka a nie mam broni przy sobie to zatrzymuję się i z piana na ustach rzucam w niego kamieniami, butelkami-no co jest pod ręką. Z tej bezsilnej wściekłości ze nie mogę go rozwalić. Natomiast moją zyciową "pasją" jest odnaleźć lisią norę z niedoliskami. Wtedy zalewam wszystkie okna cementem z potłuczonym szkłem i przychodzę potem z aparaturą nasłuchową wsłuchiwać się z "lubością" jak powoli konają z głodu i pragnienia ....... To jest to!! Zen mnie wszystkiego uczył!!! :):):):):)