Piątek
30.04.2010
nr 120 (1734 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szanowna Redakcjo !!!  (NOWY TEMAT)

Autor: kriss/sieradz  godzina: 01:27
Szanowna Redakcjo ! Do godziny 00.00 pozostało już tylko 22 godziny i 33 minut ( około ) a zapisów jak nie było tak nie ma . Szanowna Redakcja robi sobie z nas forumowiczów za przeproszeniem jaja . Zapisy miały być " już w kwietniu " a będą dopiero w kwietniu jak wszystko dobrze pójdzie ! Statystykę odwiedzin w kwietniu będziecie mieli wysoką ale tu nie o ilość chodzi tylko o jakość !!!

Autor: pięta  godzina: 07:25
I kto tu kogo manipuluje ...ajajaj zbliżają się wybory i obyśmy nie wybrali...innego portalu.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 07:40
A może damy żółtą karteczkę ? Kto za ?

Autor: Pimo  godzina: 08:40
Też miałem zapytać co z zapisami,

Autor: Pimo  godzina: 08:43
Też miałem zapytać co z zapisami, Domyślam się Krzysiu , że też się wybierasz. Pozdrawiam. ,

Autor: pniewa  godzina: 08:47
jeszcze troszkę czasu jest ... :)

Autor: kriss/sieradz  godzina: 08:49
W końcu by wypadało ! A tu redakcja jawnie tnie w .... !!!

Autor: lelek_nowy  godzina: 09:34
kriss, nie nerwujsia. Miały być w kwietniu i tak stoi na stronie głównej, a nie "już w kwietniu" więc czekaj spokojnie, a po 24:00 będziesz mógł się wyżywać.

Autor: BOGUŚ  godzina: 09:39
Drodzy koledzy i o co tu kruszyć kopie - skoro strzelnica zaklepana na 100 % i termin wiadomy, to każdy mógł sobie zaplanować w swoim harmonogramie życia ;-))))))) Skoro podjął się tego Marek - czytaj Jedmar to na pewno się odbędą - więc trochę cierpliwości, powciągliwości, zrozumienia etc. Pozdrawiam DB (niecierpliwy) BOGUŚ

Autor: kriss/sieradz  godzina: 10:21
Generalnie macie Koledzy rację , ale nie lubię jak ktoś robi ze mnie wariata . Ogłoszenie o zawodach ukazało się pod koniec marca . Człowiek po kilkanaście razy dziennie wchodzi na stronę portalu i sprawdza czy to już ? Niestety jeszcze nie teraz - może jutro ? Też nie ! I tak przez 30 dni ! A pracować trzeba !

Autor: BOGUŚ  godzina: 11:10
Hmmm kriss - nikt z Ciebie nie robi wariata - zanim napiszesz pomyśl to nie boli. A teraz z drugiej beczki - zorganizuj takie zawody a sam się przekonasz o zagadnieniu. Powiem krótko czepiasz się DB

Autor: kriss/sieradz  godzina: 11:24
Hmm Boguś - a nie można było podać : Zapisy od dnia dd/mm/rrrr od godz xx yy . Jestem przyzwyczajony do innego traktowania . Obrażać się nie mam zamiaru , ale jest taka zasada : " kulturalnych ludzi zamykanie drzwi nie trudzi " Kiedyś Smoleń w kabarecie " na tyłach sklepu " mówił że nie wiadomo kiedy przywiozą towar , co przywiozą i czy wogóle przywiozą . Widzisz analogię ? Pozdrawiam

Autor: Bear  godzina: 12:20
kriss pytać można, jak najbardziej ale za formę i styl masz u mnie 1. gdybyś do mnie skierował publicznie tak pytanie to zniżyłbym się do waszego poziomu i odpowiedział coś w stylu powyższej wypowiedzi kolegi pieta....ale wspak na marginesie nie wypowiadaj się o kulturze bo chyba brak ci mandatu... najoględniej za Bogusiem - czepiasz się a dalej za lelkiem_nowym czas się nie skończył jeszcze.... pozdrawiam DB (www.lowiecki.pl/imprezy/10_zawody/index.php)

Autor: Pimo  godzina: 12:39
Krzysiu nie czepiaj się kolegów z Redakcji tylko zapisuj się i leć wpłacić opłatę za udział. Cześć .

Autor: kriss/sieradz  godzina: 20:32
Ad Bear ! Szkoda , że nie zrozumiałeś sensu - wytłumaczę Ci tak : Jeżeli żąda się od bywalców portalu jakiegoś tam poziomu i zachowania to byłoby dobrze aby to samo wymagać od siebie . O ile pamiętam ogłoszenie o spotkaniu forumowym pojawiło się około 20 - 25 marca . Można było napisać - zapisy po 20 kwietnia ? To nic nie bolało ! Trzeba tylko chcieć i pomyśleć . Redakcja rozdaje żółte i czerwone kartki a gdyby tak coś od siebie . Szanujmy się wzajemnie ! Pozdrawiam bez obrażania i zgryźliwości

Autor: rycerz  godzina: 23:24
kriss, nogami przebieraleś, a nie widzę cię na liście uczestników zawodów. PS - to rzeczywiście draństwo redakcji, napisać, że zapisy w kwietniu, a wystarczyło przecież, że "po 20 kwietnia" i byłoby tak pięknie.

Autor: leszek kowalski  godzina: 23:40
Kriss/sieradz ludzie nie rozumieją że inni ich pobratymcy mogą mieć inne plany. Mnie kiedy ZK poinformował dnia 29-04 - 2010r o pracach na rzecz koła, w dniu 29-04 - 2010r to pokazałem mu gest Kozakiewicza. Zrób to samo i będzie OK. Tak postępują normalni!!!!! Darz bór.