Czwartek
20.05.2010
nr 140 (1754 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nielubiani przez resztę społeczeństwa

Autor: Reign  godzina: 06:08
bfgj Mimo szczerej antypatii... Poruszyłeś poważny temat genezy tzw. inteligencji przenno-buraczanej jaką pielęgnował ówczesny system. Ale to nie wynika do końca z systemu, nawet by go obalić naród poszedł za elektrykiem...A po obaleniu mało to małych po podstawówce, buissnesmanów w czarnych płaszczach i w czarnych merach zatrudniających na czarno po 20 zdegenerowanych alkoholików z reklamą Domy od podstaw, szybko tanio solidnie, pod klucz.... Brrrr!!! Srach się bać... Darzbór Reign

Autor: jaktia  godzina: 07:20
alfabet ty sobie tak nie pochlebiaj, nie rób z siebie aż takiej ikony nienawiści łowiectwa, po prostu większość nie że ciebie nie lubi, tylko uważa raczej za imbecyla.

Autor: ULMUS  godzina: 08:36
Jak można nielubić bytu wirtualnego ... bfgj pomyśl ... dla mnie Ty jesteś tylko cztery litery i kilka/kilkaset wypowiedzi na forum . Ja Ciebie nie znam , nie wiem kim jestes , czyli nie mam podstaw traktować Cię jako byt realny a co za tym idzie lubić albo nie lubić. Twoje wpisy mogą mnie drażnićl ub nie ale to wszystko. Ni schlebiaj sobie. Co innego gdybyśmy spotykali się codzień . Można wtedy coś powiedzieć ale tak ... To Ty poprostu nie lubisz myśliwych, wszystkich chyba. Większośc myśliwych nawet tych z portalu nie wie że istniejesz . Przynajmniej dopóki nie zrobisz zamachu na ich wolność do robienia tego czego chcą a nie tego czego Ty chcesz. Stąd może masz wrażenie że jesteś nielubiany poniważ myśliwi nie zmuszją Ciebie do uprawiania łowiectwa a Ty pasjami próbujesz zmusić myśliwych do zaprzestania polowania. Pozdro

Autor: wj2000  godzina: 09:10
ot durak :)

Autor: ULMUS  godzina: 09:38
Dodam jeszcze że jestem szalenie lubiany mam mnóstwo znajomych , same przyjazne twarze ... mało tego chętnie wszyscy wpadaja do mnie na pyszne dziki isarenki. Karmię dzieci zdrowym mięchem, dzięki czemu nagle jak nożem uciął zakończyły się wysypki alergie katary i cuda wianki. Nigdy nie zamierzam już karmić dzieciaków syficznym mięsemz hodowli masowej. Jeżeli chcesz mi tego zabronić to stajesz między mną a moimi dzieciakami ... to błąd .

Autor: Aro  godzina: 09:53
koluniu nie rub z siebie menczennika ....

Autor: Aro  godzina: 09:54
miało byc "rup" che

Autor: Alej.....  godzina: 10:03
ULMUS. Do mnie na dzika, czy jelenia, przychodzą nawet przeciwnicy łowiectwa ... Tak mnie, proszę ja Ciebie, lubią ;)) Najbardziej przy udźcu chcą się ze mną przezbywać ;)) A z tym (tfu!) Komorowskim wczoraj, od rana, już do mnie zdwonili ... Zniesmaczeni taką postawą są bardziej niż ja, bowiem ja sie po nim niczego dobrego już od dawna nie spodziewałem. Pozdr.

Autor: ULMUS  godzina: 11:39
Aleju, też jestem zdumiony, że przeciwnicy polowań też wcinają dziczyznę i wielce sobie ją chwalą :)) a Komorowski no co ... wstyd, co tu gadać ,ale szkody nam narobił a sam na tym zarobił ... niesmak to mało. Rozgoryczenie , żal ... chociaż to nie mój faworyt ale nie daj komu takich "pewnych" kumpli po strzelbie. DB

Autor: WaJa  godzina: 14:28
Ad bfgj Ale pojechałeś z grubej rury!. Normalnie ty jesteś niesamowicie narcystyczny. Skromność przez ciebie też nie przemawia. Ogłaszać się samozwańczo " Najbardziej nielubianym forowiczem na łowieckim.pl ", to po prostu nie przyzwoite. W tej kategorii gdyby ogłosić nominację tu na forum, to sądzę, że mógłbyś nawet nie zostać nominowany, a co dopiero zwycięzcą plebiscytu. Obraz człowieka, który zaprezentowałeś : "A teraz proszę sobie wyobrazić emerytowanego milicjanta ,lub oficera LWP, który obecnie dorabia jako „kanar” w tramwajach, kibicuje Legii Warszawa, w wyborach głosował na Leppera, oraz jest myśliwym ,a chodząc z flintą po lesie nuci piosenki Wiśniewskiego." to obraz nie jak napisałeś myśliwego, tylko zwykłego kłusola. Z tym się zgodzę. Polski myśliwy, to wykształcony, zamożny w średnim wieku dżentelmen, zazwyczaj prowadzący własną działalność gospodarczą , kibicujący Polskiej Reprezentacji Siatkarzy oraz Adamowi Małyszowi, w wyborach Parlamentarnych głosował na PO, a po lesie chodzi z markową bronią i optyką i nie podśpiewuje żadnych piosenek, bo mogłoby to płoszyć nie potrzebnie zwierzynę. Teraz wiem dlaczego wystąpiłeś z szeregów PZŁ. Nie zaliczasz się do tej grupy o której napisałem, a przebywanie w tej grupie o której ty napisałeś nawet jak dla ciebie, to zbyt wielkie traumatyczne przeżycie. Rozumiem cię doskonale, ja też nie wytrzymałbym w takim towarzystwie oni minuty. Mimo wszystko spożywaj jak najczęściej dziczyznę. Tak jak piszą inni powyżej, to bardzo dobre dla każdego organizmu, dla twojego też. I jeszcze jeden wniosek mi się nasunął: nikt z piszących w tym poście przede ,mną nie podzielił twoich uwag. Dla kogo zatem ty to piszesz Zenuś?

Autor: bfgj  godzina: 18:58
Bardzo złe notowania „myśliwych” w oczach społeczeństwa sprawiają ,że dla osiągnięcia celu niektórzy są w stanie zdradzić swoje zamiłowania i ogłosić ,że przestają polować. W moich oczach i nie tylko moich taka osoba jest postrzegana gorzej niż taka ,która trwa w swoim hobby. To typ człowieka niewiarygodnego. Przez wiele lat nie zastanawiał się nad tym co robi. Nagle dostał olśnienia i zrozumiał, że polowanie dla rozrywki jest nieetyczne? Np. Ktoś kto przez wiele lat był złodziejem nie wmówi mi nigdy, że zaprzestał tego robić i wszystko jest w porządku. Przypomina mi to historię PRL-owskich kombinatorów ,oszustów ,cinkciarzy, którzy w nielegalny sposób zarabiali pieniądze w okresie końca komuny ,uwłaszczyli się na państwowym majątku , a w początkowej fazie polskiego kapitalizmu zainwestowali te pieniądze w własne legalne interesy [kantory ,banki itp.] Dziś uznają się za biznesmenów legalnie pracujących , płacących podatki i wmawiających wszystkim ,że dorobili się ciężką pracą. To chorągiewki na wietrze. U mnie przegrane na starcie.

Autor: WaJa  godzina: 20:03
Ad bfgj "Bardzo złe notowania „myśliwych” w oczach społeczeństwa " "Myśliwych" może i tak, ale tych normalnych Myśliwych notowania są całkiem niezłe, choć ty chciałbyś aby było inaczej. A teraz zacytuję ciebie: " To chorągiewki na wietrze. U mnie przegrane na starcie." Tak właśnie myślę o tobie. Kiedyś polowałeś, a teraz już nie ( na całe szczęście ) i dla mnie też jesteś tylko chorągiewką Zenuś.

Autor: kidejro  godzina: 20:06
A ja się pod tym pisze, według mnie to też obciach pod byle presją oddawać legitkę PZŁ, kompletny brak cohones. Tylko teraz mam zagwozdkę jak nie Komoroś to kto ? Kaczor odpada w przedbiegach a reszta jest bez szans, chyba mi przyjdzie na tytana demokracji oddać swój głos bo to jedyny premier w historii ,który obalił własny rząd. A co do bfgj to każde forum ma swojego trolla i czas się z tym pogodzić albo nawet polubić bo dodaje folkloru i przynajmniej w miarę rozgarnięty się trafił. I żeby koledzy nie lizali sie po jajach we własnym gronie upojeni łowiectwem to taka postac jak bfgj jest potrzebna. DB

Autor: WaJa  godzina: 21:04
Ad kidejo "to taka postac jak bfgj jest potrzebna" Komu, Kolego, komu grzecznie pytam? DB

Autor: Douger  godzina: 21:18
Właśnie tym liżącym się po jajach :D

Autor: Cyfra  godzina: 22:20
bfj A ja tam do ciebie nic nie mam.Masz prawo tak jak inni wyrażać swoje poglądy.Nie muszę się z tobą zgadzać tak jak ty nie musisz zgadzać się z moimi.Gdybym cię poznał prywatnie wtedy powiedziałbym ci czy jesteś czub czy nie,a tak to ch... cię wie czy ty się tu nie zbijasz.