Piątek
11.06.2010
nr 162 (1776 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Komorowski – noc myśliwego. ( Rzeczpospolita )  (NOWY TEMAT)

Autor: Łupur21  godzina: 22:32
Komorowski – noc myśliwego (www.rp.pl/artykul/492843_Komorowski___noc_mysliwego_.html)

Autor: Mariusz J.  godzina: 22:55
Hm.... Ciekawe jakie to są te kozły po 20 tys. złotych....?

Autor: Pawel  godzina: 23:02
Ja wolalbym tego bazanta za 6 tysiecy. Wnioskow jest kilka. Same smutne niestety.

Autor: K_K  godzina: 23:02
Ja bym wolał zobaczyć koguta za 6 tys. :) DB PS: Kolejne fałszywe i kłamliwe wypowiedzi ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy o Nas.

Autor: Łupur21  godzina: 23:06
Mnie zastanawia jedno, tzn. czy dojdzie w tej sprawie do procesu, np. w trybie wyborczym. Gdyby się tak bowiem stało, to niewątpliwie jeszcze przed wyborami sąd ustaliłby czy faktycznie było tak ( lub nie ) - jak opisują Pana Komorowskiego Redaktorzy Rzeczpospolitej we wskazanym artykule. Co się stanie - jak np. proces wygra Pan Komorowski ? Jakie będzie wynik wyborów prezydenckich, gdyby np. proces wygrała Rzeczpospolita ? Jakie korzyści ( lub straty ) dla polskiego łowiectwa przynosi hobby jednego z kandydatów na Prezydenta RP ( opisane w tym artykule ) ?

Autor: jaktia  godzina: 23:09
no koledzy ja już składam na te koguty po 6 tys. , od sztuki. Ciekawość mnie zżera , czy one brylanty zamiast gastrolitów mają, czy ostrogi pozłacane? Sam artykuł, no cóż... mieszane uczucia, modlę się żeby mojej babie ten artykuł do ręki nie wpadł, bo jak sobie pomyśli że córce rosół za 6 tysiaków w zimę ugotowałem, to mnie jutro wygoni na pola za kogutami ganiać.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 23:21
Mówiłem, że tak będzie??? Ja znam tych "biznesmenów" z BP, pisałem na tym forum, że jak kiedyś na "józka" tak teraz będą się powoływać na "bronka" - najwięcej mają do powiedzenia na Placu Rubina - tamtejszym żuloskwerku. Ten najbogatszy to już dawno prąd w chałupie ma odcięty. Tfuuu, wstyd się przyznać do miejsca urodzenia.

Autor: Łupur21  godzina: 23:28
Cytat z artykułu: " Jeszcze w lutym jako marszałek Sejmu objął patronatem lokalną uroczystość 90-lecia Ponowy." (www.youtube.com/watch?v=XeqeCfe3lPE) Dlaczego, cyt.: " Wojciech Cieplak, prezes okręgu warszawskiego Polskiego Związku Łowieckiego, pytany m.in., od kiedy Bronisław Komorowski i jego syn Tadeusz są członkami związku, jakie mają trofea i broń, zasłania się ochroną danych osobowych." odmawia odpowiedzi na te pytania ? Czy Rzeczpospolita pytała w/w w trybie prasowym i otrzymała odmowę odpowiedzi ?

Autor: K_K  godzina: 23:39
Czy Łowiecki to portal polityków czy myśliwych? Łupur21 POLITYCE S T O P !! !! !!

Autor: kidejro  godzina: 23:50
Chłopaki może zróbmy forumową ściepe i kupmy mu tego Tigra bo jak się czymś nie zajmie to nas zajezdzi z tym Komorosiem :)

Autor: Łupur21  godzina: 23:53
.... po tuningu w firmie Legion oczywiście :)