Wtorek
14.12.2010
nr 348 (1962 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: DLACZEGO NIE WYBRALISCIE?

Autor: gekon  godzina: 10:13
Rudi, Antek wygrał i też kicha. Swoją drogą ma chyba odchyły od "normy" żeby w takim stanie jeszcze się pchać do władzy. Tu nie ma wskazania na jakąś konkretną, ...jakąkolwiek aby była. Rudi i podróbo witinga, czy tak postępuje normalny człowiek po tąpnięciu zdrowotnym...? Co do wspomnianego wyżej Bogusława, cóż..., jaki pan taki kram, łowiectwo schodzi na psy i dopóki ni nastąpi całkowita wymiana pokoleniowa, nie ma co liczyć na poprawę charakteru rządzących, a mechanizmy oskubywania kasy koła już są powszechnie poznane i komentowane w środowisku, czy ktoś zdoła obnażyć i powstrzymać proceder "skubania" kolegów..??? pożyjemy, zobaczymy. Pozdr. i D.B.

Autor: czarny flet  godzina: 14:43
gekon. pożyjemy, zobaczymy, /czy albo kiedy znowu ukradnie?/, ale to dziwne, że osobnik z wyrokami sądowymi, uznawany winnym przez sądy złodziejstwa czy fałszerstwa może zajmować funkcje prezesa koła czy klubu sportowego, gdzie ma ułatwiony dostęp do społecznych pieniędzy. Został też dopuszczony do kandydowania w wyborach samorządowych. To jest tam jakaś weryfikacja?

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 14:57
Musiałby zapaść wyrok skazujący: "Art. 7. 1. Prawo wybieralności (bierne prawo wyborcze) przysługuje osobie mającej prawo wybierania do danej rady. 2. Nie mają prawa wybieralności osoby: 1) karane za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego; 2) wobec których wydano prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne w sprawie popełnienia przestępstwa umyślnego ściganego z oskarżenia publicznego; " USTAWA (www.sejm.gov.pl/prawo/ordgmin/kon8.htm)

Autor: witing  godzina: 17:55
Stasiu ma swoją ustawę. Dla wielu to bandzior recydywista, a ludziska darzą Go zaufaniem. Jak tu wierzyć kilku mścicielom? Aż trudno uwierzyć, że tylu zahipnotyzowanych żyje na Podlasiu, a jedynym sprawiedliwym jest Stasiu podkręcany przez kilku mścicieli. A może leśna baba rzuciła urok na Podlasie. Dajcie wreszcie te niezbite dowody zbrodni Antoniego, zrobimy pospolite ruszenie i zadynda. P i DB.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:06
witing My nie tacy mściwi! My go traktujemy wg zasady PZŁ. Po koleżeńsku korzystając z prawa do oceny i krytyki. Zabronisz?

Autor: Rudi  godzina: 20:26
Pawluk and kompany. Japa wam opadła po wyborze Antoniego i nie potraficie się z tym uporać. Jeszce raz powtarzam- startujcie, niech was moralnych i sprawiedliwych ludzie wybiorą. Już raz o tym pisałem. Macie wyborców za idiotów, co niczego nie rozymieją i głosują jak barany, za nic mając was oświeconych. A skoro nie potraficie byc wybranym walcie nadal w klawiaturę w takt swojego mentora.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:32
Rudi "Japa" to nam opadła, jak dowiedzieliśmy się, że udało się dać kopa w d.... Antoniemu gdy nie wybrali go na delegata! Ze złości wygonił biesiadników zebranych dla uczczenia pewnego "prawie" awansu na prezesa ORŁ! "Japa" nam opadnie także wówczas, jak ty napiszesz coś rozsądnego!

Autor: MirekGrab  godzina: 20:38
Tak się zostaje RADNYM (politykier.pl/kat,1025797,wid,12889207,wiadomosc.html?ticaid=5b6b5)

Autor: Rudi  godzina: 20:52
Pawluk. Piszę o wyborze na radnego powiatu. To chyba konkret. I japa wam opadła. I tego nie potraficie znieść. Pawluk i kompania.

Autor: Łupur21  godzina: 22:29
Ad. Rudi Mylisz się, ja nie znam tego człowieka. Los tego podobno sparaliżowanego starca, jego postępowanie w samorządzie, życie prywatne itp. nie mają dla mnie żadnego znaczenia, gdyż tam nie mieszkam - nie ja go wybierałem, nie ja się będę - ewentualnie - wstydził takiego radnego ! Znaczenie dla mnie - jako myśliwego - ma natomiast fakt, iż w/w nie został wybrany delegatem przez własne koło łowieckie, które jego kandydaturę oceniło negatywnie. Koledzy myśliwi uznali zapewne, że ten pan nie nadaje się w PZŁ na delegata, nie zasługuje na poparcie środowiska myśliwych - to jest konkret. To ma znaczenie dla wszystkich myśliwych, bo w/w nie będzie forsował swojej wizji polskiego łowiectwa !!! Pozdr.