Wtorek
14.12.2010
nr 348 (1962 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: LEŚNE ŻÓŁTODZIOBY

Autor: krzysztos  godzina: 01:44
ad Rubin czemu zmieniles MM na JRT? pytam przez ciekawosc (interesuje sie MM)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:05
Rubin Sławomir Wojtera Domaganie się analizy i oceny Waszego "who is who" od takiego "analityka" jak Rudi jest naiwnością.

Autor: Rubin  godzina: 08:36
krzysztos bo straciłem MM, została mi skradziona a po paru dniach przetrzymywania wepchnięta pod Tira, był to najcudowniejszy pies jakiego miałem, jak dla mnie niedościgniony wzór, uczyła się szybko i trwale, była ze mną zawsze na polowaniu i prawie zawsze w pracy, tego dnia gdy mi zginęła nie mogłem jej zabrać ze sobą Po dzisiejszy dzień nie mogę przeboleć jej straty, mam nadzieje że kiedyś wrócę do tej rasy. (można by powiedzieć że w moim sercu na zawsze jest tylko MM) Obecnie mam JRT bo chyba nie dał bym rady chować drugiego MM zaraz po pierwszym, a Rasell to trochę inna bajka. Stanisłąw Pawluk - ja nawet na to nie liczę ;)

Autor: juazwiec97  godzina: 12:19
Ewolucja przebiega zawsze w takim kierunku,że następne pokolenia są zawsze lepsze i bardziej przystosowane do aktualnych warunków w przyrodzie.Wychodząc z tego założenia należy przyjąć,że ludzie młodsi wnoszą do naszego środowiska nowe,bardziej postępowe elementy,a że są młodsi i posiadają więcej energii, należy dać się im wykazać. Dlatego uważam,że mądrość starszych myśliwych powinna polegać na zrozumieniu tych spraw i w odpowiednim czasie stworzyć warunki do przejęcia przez młodzież obowiązków. Tak się jednak nie dzieje,co można wyczytać tutaj na naszym portalu.Oczywiście od tych reguł są wyjątki w jedną i w drugą stronę. Najśmieszniejsze w tym co piszę jest to,że stosując tą zasadę osobiście postawiłem na młodość,przyczyniając się do wyboru bardzo młodego składu ZK,który okazał się wyjątkowo ograniczony w swym postępowaniu potwierdzając zjawisko,że niektórym władza uderza do mózgu. Dla informacji podam,że poluję bardzo intensywnie od 35 lat i mam lat ho ho a może i więcej.Ten wpis dotyczy dyskusji także w temacie "Leśne pradziadki" DB.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:54
Rubin Tak w głębi myślałem....

Autor: Rudi  godzina: 20:11
Pawluk. Niewatpliwe ty jesteś "największym analitykiemtego forum", tak szybkim jak dawniejszy komputer "ODRA 2" i masz podobną "głębię myślenia".

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:27
Rudi Odra była rewelacją światową! Ostatnia jednostka po wieloletniej pracy została zastąpiona tego roku innym komputerem (PKP). Wyłączono w pełni sprawną i wykonującą bardzo odpowiedzialne zadania.

Autor: Rudi  godzina: 20:46
Pawluk Może i była, tylko kiedy ?. Jaka jest na PKP ta nowa rewelacja, to każdy widzi, co jeździ tym przewożnikiem. Zadania tak samo odpowiedzialne wykonuje, jak ty w łowiectwie.

Autor: TEXTOR  godzina: 21:44
Odra była tak samo na czasie jak przysłowiowe "lesne pradziadki"