Wtorek
29.03.2011
nr 088 (2067 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: BRAĆ ŁOWIECKA GLORYFIKUJE ZENONA

Autor: DARZBÓRNIK  godzina: 09:54
Ja na pewno nie wydam pieniędzy aby czytać takie artykuły.D.B

Autor: MirekGrab  godzina: 13:53
Gilza2 I słusznie nazywa.

Autor: Kocisko  godzina: 14:35
MirekGrab Możesz szerzej rozwinąć swa myśl?????

Autor: Gilza2  godzina: 18:26
Kocisko daj spokój on nie ma myśli tylko tak sobie klepie po klawiaturze, gdyby był myśliwym głupot by nie pisał. A ten wywiad - to jedna wielka żenada. Db.

Autor: MirekGrab  godzina: 19:29
Kocisko Jeżeli "myśliwy"zabija psa którego zachowanie i eksterier nie wskazują ze jest to pies zdziczały,to należy sądzić że jego percepcja rzeczywistości odbiega w stopniu znaczącym od przyjętych w społeczeństwie norm zachowań.Tacy "myśliwi wykazują zaburzenia socjopatyczne a niektórzy dodatkowo charakteropatyczne.I bezwzględnie przechodzić powinni dodatkowe badania psychiatryczne i psychologiczne które zweryfikują zasadność wydanych pozwoleń na posiadanie broni. PS Kocisko ,następne zdanie nie dotyczy Ciebie. Jak już kiedyś pisałem, z idiotami nie dyskutuje.

Autor: Gilza2  godzina: 20:35
MirekGrab, Jeżeli jesteś tak doskonale obeznany w zachowaniach psów nieszkodliwych wolnobiegających w łowisku to proszę o wykład na ten temat, koledzy napewno z zainteresowaniem poczytają i ogarną wreszcze te "zasady" w twoim wydaniu. A ja w przeciwieństwie do ciebie wyznaję zasadę że - Czasami nie zawadzi jak głupi mądremu doradzi. I zaryzykuję dyskusję z nie idiotą. Pozdrawiam mimo wszystko Gilza2.

Autor: Kocisko  godzina: 23:23
MirekGrab Generalnie rozumiem Twoje "przesłanie" ale trudno mi do tukońca się zTobą zgodzić. Oszołomy z naszych szeregów robią głupoty nie tylko w kwestii odstrzału kłusujących psów. Ale ja zawsze i stanowczo podkreslam iż nie mozna na podstawie poczynań mniejszości oceniać większości. Na tej zasadzie ktoś kto pozna pierwszego Polaka w życiu i będzie to złodziej powinien wysnuć wniosek iż wszyscy Polacy to złodzieje. Jakby wziąść za miarodajne źródło tytułowego Zenona to wszyscy kwalifikujemy się m.in do psychologa i prokuratora. WSZYSCY. Bo nawiedzony Zenuś szermuje na prawo i lewo określeniem ogółu -MYŚLIŚLIWI to , MYŚLIWI sramto. A sam, psia końcówa/parówa jedna, poranił i zostawił, Z PREMEDYTACJĄ!( co szczegółowo opisal w tym swoim 'dziele" )na polu konajacego w cierpieniu psa. A w dzikim kraju zamiast skierować sprawę do prokuratora-zrobili z niego "bohatera-łekologa". Nie uogólniajmy.