Wtorek
29.03.2011
nr 088 (2067 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: a słonki ciągną...  (NOWY TEMAT)

Autor: napomyka  godzina: 20:00
Właśnie pierwszy raz w tym roku spotkałem słonkę. Przeleciała mi prawie nad głową. Doczekamy się w końcu derogacji na wiosenne ciągi? Polecam lekturę Braci Łowieckiej. Pozdrawiam. Darzbór.

Autor: starywracz  godzina: 22:25
Komuś, kto przyspieszy tą decyzję stawiam flachę mojej najlepszej nalewki. DB

Autor: napomyka  godzina: 22:35
Kolego, ja mu cały galon sprawię. Stoi już trzy miesiące, więc równie dobrze może postać jeszcze trzy lata. A tak na poważnie, to jak my na dole nie będziemy naciskać, to góra będzie miała dalej naszą sprawę w głębokim poważaniu. Pozdrawiam. Darzbór.

Autor: DZIADBOJ  godzina: 22:37
kolego, ja już ponad tydzień temu je słyszałem przy pełni - widziałem je nawet o północy prawie i słyszałem też. Jako ciekawostkę powiem, że był przymrozek ,a mimo wszystko ciągneły i chrapały :-)

Autor: Kocisko  godzina: 23:03
DZIADBOJ Jak jest przymrozek też często pochrapuję:) A poważnie to naprawdę nie wiem czy w ogóle nasza wierchuszka pamięta o tym? Sądzę że nie. Co my mozemy zrobić aby wywołać temat do tablicy-nie wiem ale chętnie przyłączę się do kogoś kto ma jakiś patent aby to ruszyć.

Autor: pięta  godzina: 23:21
Koledzy temat wraca jak stara katarynka ...ale nic się nie dzieje bo Nasze naczalstwo nie będzie sobie d...y zawracało jakimiś tam ptaszkami ...Piszę jasno bo to miedzy innymi od władz zrzeszenia powinniśmy się domagać zajęcia jasnego i twardego w negocjacjach stanowiska w tej kwestii a tu nic woda w usta coś tam kiedyś napisano w ŁP i myślą sobie ,że Nas zbyli . A wcale tak nie jest bo i Czesi i Słowacy polują wiosną Duńczycy także pewnie i Włosi z Francuzami wszystko to członkowie wielkiego kołchozu zwanego Unią i tylko My jak te biedne nieme krówki stoimy i patrzymy jak Nas się zbywa jakimiś dyrektywami ptasimi. Ostatnio kilku "mądrych " tu na tym portalu próbuje manipulować przy terminach polowań na kaczki ...co z tego wyjdzie wkrótce zobaczycie ale póki co popatrzeć i posłuchać ciągnących wiosennych słonek jeszcze żadna dyrektywa nie zabrania choć chciałoby się by stare czasy powróciły Wszystkim niezdecydowanym polecam teraz lekturę Juliana Ejsmonda " Moje przygody łowieckie" a kto tego nie czytał niech żałuje lub niech nie zabiera głosu czy p-polowania te mają powrócić czy też nie ..DB