Czwartek
21.04.2011
nr 111 (2090 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Do Redakcji.

Autor: mastalerz  godzina: 10:36
O ile zastanawia mnie stan zdrowia Stanisława Pawluka vel Kulwap Bo trzeba mieć problemy ze zdrowiem by tak się nurzać w tej kupie ( choć fizycznie gość się trzyma ) Ja bym poszedł na ryby ! O tyle faktem jest, że w reportażu nie ma słowa, iż jest dziennikarzem a już napewno nie Dziennika Łowieckiego. A publikować mogę na forum, blogu, czy na łamach wiejskiej gazetki internetowej itd

Autor: kaczulla  godzina: 10:52
Ten w obwieszonym kapelusiku to jakaś sierota prawdopodobnie... Wskazuje na to bujanie jegomościa, które powodowało, że ledwo w kadrze się mieścił. Zostawcie go w spokoju.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:12
mastalerz Troskaj się o swoje zdrowie. Stanisław Pawluk miałe je wieokrotnie weryfikowane przez właściwych specjalistów. Min. z inicjatywy kokosz/ajwy, łowczego KŁ nr 8 "Łoś" w Lublinie Zdzisława Wosia itp. Tu masz przykłady w jaki sposób takie osoby mogą zatroskać się o twoje zdrowie inicjując ci podobne przygody. (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=290)

Autor: mastalerz  godzina: 11:33
No i właśnie dlatego mnie to zastanawia " sierżancie pobierający nielegalną rentę ;-)))))) jak Ci się chce ? Ale może za młody jestem Mam inne zajęcia i nie miał bym czasu ani ochoty włóczyć się po sądach ! Jak będę emerytem może też zajmę się walką z wiatrakami choć PZŁ pewnie już wtedy nie będzie ;-))

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:10
Skoro muszę to chodzę. Sam się tam nie wpraszam. Sam na siebie też nie piszę. Przypatrz się dokładniej kto lubi pisać idiotyczne donosy bo być może już piszą na ciebie.

Autor: kokosz  godzina: 16:24
A odpowiedzi ciągle brak.Cierpliwie czekam. DB