Czwartek
21.04.2011
nr 111 (2090 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: GDZIE JEST ŁOPUR21  (NOWY TEMAT)

Autor: AIKON  godzina: 18:13
Czy ktoś widział czy ktoś słyszał gdzie jest mój ulubieniec?????

Autor: crash  godzina: 18:22
Jak to gdzie? od kilku dni jako Canis aureus hula po łowieckim i sieje zamęt.

Autor: jurek123  godzina: 18:26
Wtajemniczeni powiadają że to ten gość w kapelusiku obwieszonym blaszkami ,który stał odwrócony plecami do kamery i prawił coś pod nosem nie bardzo wiadomo o czym.Pozdrawiam

Autor: kokosz  godzina: 18:36
tutaj (lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,9057189,Cala_Europa_szuka_pani_Ani__bo_oszukal_ja_prawnik.html) i tutaj (lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,9082248,Kolejna_osoba_zarzuca_oszustwo_lubelskiemu_prawnikowi.html) a będzie tutaj (www.zielona-gora.so.gov.pl/?mod=65html)

Autor: Łupur21  godzina: 18:52
Ad. Kokosz Jestem tutaj i dementuję wszelkie oszczerstwa pod moim adresem. Nie mam żadnego postępowania, nie byłem nigdy karany. W Polsce mamy instytucje, które znają prawdę w oparciu o dokumenty, a nie jakieś tam artykuły prasowe. Z dokumentów wynika całkowicie co innego, aniżeli z artykułu. Oceny dokumentów dokonają także odpowiednie organy, a nie znany już na forum przestępca ( skazany prawomocnym wyrokiem ). Do sprawy wrócę na tym forum napewno :), gdy wszystko zostanie wyjaśnione. Napisz o swoim konkubencie i zajmij się jego życiorysem oraz tym, co on wyprawia opluwając publicznie innych, pisząc donosy, wydzwaniajac itp. . Wiadomym jest, iż już za spódnicę się nie schowa, bo sąd stwierdził, że może odpowiadać w tym stanie zdrowia, tak więc ten "myśliwy" pozna mnie osobiście niebawem, bo czas skończyć z tym opluwaniem :)

Autor: kokosz  godzina: 19:00
Łupur a gdzie ja pisałem że byłeś karany.Sądząc z artykułów to dopiero będziesz. Hi-hi

Autor: Łupur21  godzina: 19:03
Ad. kokosz/ ajwa Twoje sądy i twoja przeszłość jest już publicznie znana, tak więc jestem spokojny, że jesteś w błędzie. Najważniesze są dokumenty, a domniemania, opluwanie itp. i twoje opinie nie mają żadnego znaczenia. Tyle mam dziś do powiedzenia w tym temacie, za jakiś czas do tematu oczywiście powrócę :).

Autor: kokosz  godzina: 19:14
Łupur jak na razie to ty opluwasz,nazywając ajwę przestępcą skazanym prawomocnym wyrokiem.I za to masz już pewny wyrok.

Autor: Łupur21  godzina: 19:18
Ad. ajwa/ kokosz Nie bądź żałosny !

Autor: kokosz  godzina: 19:23
Żałośni jesteście obaj z Pawlukiem a nawet cała trójca. DB Pawluk już cie wpuścił w maliny.

Autor: kokosz  godzina: 19:57
Zapytanie o karalność. Jeszcze ciepłe. Gdzie więc te prawomocne wyroki wobec ajwy.Gdzie ten przestępca skazany za znęcanie. A to co pisaliście wcześniej(Pawluk z Łupurem vel Canis aureus ) oczywiście wszystko było weryfikowane przez redakcję? Ty jest wasza wiarygodność. I to jeszcze nie koniec. S.Pawluk straszył że będzie bolało.Oj będzie,będzie. Taka jest wiarygodność Stanisława Pawluka dziennikarza Dziennika Łowieckiego. Pomawiać,łgać i jeszcze raz pomawiać.Zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy. cdn.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:12
kokosz/ajwa Taki grzeczny a pozwolenie na broń zabrali. Straszne to zwyczajnie. Za niewinność? Od 2007 roku do chwili obecnej nie posiadasz możliwości legalnego dysponowania bronią palną w zakresie uprawianego łowiectwa. Jeśli starsz się ponownie to to co robisz tutaj i na niszowych portalach chyba ci nie pomoże! Twój internetowy dorobek ze wskazaniem stosownych zachowań uniemozliwiających posiadanie broni palnej przesłany zostanie wzorem tego co ty robiłeś tutaj. KLIK (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=290)

Autor: kokosz  godzina: 20:17
Napisałem cdn. A ty martw się o to jak wywiniesz się w sądzie z tego co napisałeś o ajwie. Pewnie znów będziesz się tłumaczył że to nie ty ale ktoś wszedł do biura jak byłeś zalogowany i pod twoja nieobecność napisał że ajwa to kryminalista skazany za znęcanie itp. Ps.Zgłosiłeś już że na tokowisku ajwa zamieścił zdjęcie z bronią? Hi-hi

Autor: Łupur21  godzina: 20:21
Ad. Kokosz Czytaj uważnie, dla jasności - sformułowanie, cyt.: " prawomocnie skazamy przestępca znany na forum" z postu 21-04-11 18:52 to bohaterka artykułu, którego link zamieściłeś z taką radością na forum, pisałem już, że jesteś żałosny ! A broni nie zabierają za nic, i to niebawem się wyjaśni :)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:22
Pchi! Też mi zmartwienie. Ps. O jakie biuro idzie? Kto wchodził pod moją nieobecność? Nic nie rozumiem.

Autor: kokosz  godzina: 20:38
Nie rozumiesz? Przecież zawsze w sądzie się tłumaczysz że to nie ty tylko ktoś inny podszył sie pod siebie. Łupur sa inne posty,skrupulatnie zapisane na moim dysku.A jak nie pisaleś o mnie to o kim? Pa-pa na dzisiaj starczy cdn.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:48
Zupełnie nie pojmuję o czym "do mnie rozmawiasz".