Poniedziałek
02.05.2011
nr 122 (2101 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Rogacze wytarte/ wypatrzone?  (NOWY TEMAT)

Autor: Marek Gołaszewski  godzina: 10:53
Witam Brać, jak wygląda sytuacja z rogaczami na waszym terenie, wytarte już czy jeszcze większość w scypule? Macie już wypatrzonego tego, za którym zarwiecie trochę poranków? Darz Bór!

Autor: Sławomir Wojtera  godzina: 11:40
Wytartych kozłów z dnia na dzień coraz więcej, z przyczyn oczywistych. Na początku kwietnia widziałem wytartego dziadziusia,marny szóstak,ale starszy od węgla. Nic rewelacyjnego jeszcze nie widziałem,a obserwowałem b.dużo rogaczy.

Autor: yogy  godzina: 12:26
Z tych co widziałem - wszystkie już wytarte i to już w połowie 2. tygodnia kwietnia.

Autor: Krzychu22  godzina: 17:39
Witam! Ja mam w maju kurs na selekcjonera a tu dwa rogacze upatrzone tylko pytanie czy zdarzę zdać egzaminy na czas? Czy ktoś zdejmie moje perełki prędzej! 1.Pierwszy to stary wielotykowiec aż dziw że go ktoś prędzej nie wypatrzył! 2.Drugi wypatrzony dzisiaj jak sparował się z cienkim szóstakiem – forma tzw. baranie rogi. Widziałem też pięknego łownego szóstaka ale to melodia przyszłości. Rogacze ogólnie w porównaniu do ubiegłego sezonu to szybko się wytarły. Pozdrawiam i Darz Bór!

Autor: fuksiarz  godzina: 21:38
Witam! Może to dziwnie zabrzmi,ale kozła na ten sezon wypatrzyłem już 25 stycznia.Wówczas zapowiadał się na pięknego myłkusa.Od tego czasu obserwowałem go średnio co dwa tygodnie i parostki bardzo zmieniały się,jedna tyka prawidłowa a druga myłkusowata z łukowato wygiętej uległa wyprostowaniu.Kozioł wytarł poroże w pierwszym tygodniu kwietnia.Myślę,że jeżeli św.Hubert pozwoli to po połowie maja zamieszczę fotkę z upolowanym rogaczem.Niepokoi mnie tylko fakt,że przebywa blisko granicy obwodu,ale jestem dobrej myśli.Drugiego myłkusa o mniejszym porożu widziałem tylko raz,ale myślę,że latem go odnajdę. D.B.

Autor: pniewa  godzina: 22:29
większość jeszcze nie, mam ładnego, może pod medal. Ale nie tylko ja o nim wiem :(, a i chyba wypada troszkę poczekać. Jest jeszcze szydlarz