Wtorek
16.08.2011
nr 228 (2207 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Przetarg  (NOWY TEMAT)

Autor: roko  godzina: 14:41
Witam Przeglądając BiP Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie natknąłem się na ciekawy przetarg niestety ,termin składania ofert do 11.08 więc już nie aktualny. OP-IV.272.96.2011.AM (www.um.bip.lublin.pl/index.php?id=85)

Autor: Sekutnica  godzina: 19:49
Wychodzi na to, że beneficjentem programu "poprawy stanów zwierzyny drobnej na terenie województwa lubelskiego" sa te same koła i te same niewielkie jak na skalę województwa tereny. Korzysta niewielka grupa myśliwych (bo nie społeczeństwo) i zaledwie mały fragmencik województwa. Czyli ten cały "program" to tylko pretekst do odessania pieniędzy podatników. Jeśli się mylę to prosze mnie przkonać że jest inaczej. Termin zgłaszania ofert nadaje się do uwalenia całego przetargu.

Autor: Kosmaty  godzina: 20:08
Sekutnico Kłania się art. 43 ustawy Prawo zamówień publicznych z 2004 r. Zgodnie z ustawą termin składania ofert na dostawy i usługi nie może być krótszy niż 7 dni. Akurat w tym zakresie nic nie można zarzucić zamawiającemu. Nie znienia to jednak faktu, że przytoczona przeze mnie ustawa w mojej ocenie zamiast leczyć patologie jeszcze je prowokuje i nie służy interesowi Skarbu Państwa wbrew temu co się oficjalnie mówi. Co do tego przetargu to mam pewne przypuszczenia ale nie skomentuję, żeby się nikomu nie narazić...

Autor: Sekutnica  godzina: 20:16
Kosmaty! Co tu przypuszczać? To świadczy o tym, że dostawca został wybrany jeszcze przed przetargiem tak samo jak i odbiorcy czyli ci, którym UM zrobi po raz kolejny prezent z naszych podatków.