Czwartek
13.10.2011
nr 286 (2265 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: o may good

Autor: kamionka1978  godzina: 00:03
ricardo nocne Polaków rozmowy ....o wszystkim i o niczym ocenianie czegoś z perspektywy czasu do wielu wypaczeń prowadzi daje złudną wiarę ,że teraz wiemy wszystko a wcześniej rządzili nieudaczniki dziś wiemy to czego nie wiedzieliśmy w 39 , nikt nie wiedział co podpisał Mołotow , ani że gwarancje które udzieliły nam żabojady z herbaciarzami są czystą fikcją , wreszcie najtęższe światowe umysły nie potrafiły wyobrazić sobie tego co w praktyce oznacza "wojna błyskawiczna " dziś wszystko jest proste i oczywiste , jakby wtedy to wszystko było takie jasne , jestem pewien ,że zrobili byśmy jak Węgry , i wcale z tego powodu nie musieli byśmy mieć wyrzutów sumienia , byliśmy zresztą bardzo długo kuszeni aby tak postąpić

Autor: ricardo  godzina: 10:51
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/rewolucyjny-pomysl-jeden-proc-podatku-na-kosciol,1,4879368,region-wiadomosc.html % (wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/rewolucyjny-pomysl-jeden-proc-podatku-na-kosciol,1,4879368,region-wiadomosc.htmlhttp://) Dopiero co o tym gadaliśmy.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 15:16
Polityka, polityka, tu wojenna gra muzyka.... Jedni popierają PO, inni PiS a jeszcze inni Palikota. Ale przecież wszyscy mieszkamy w jednym kraju i jestesmy obywatelami jednego państwa. W ten czy inny sposób musimy wyprawcować sposób racjonalnego współistnienia. Emocje na bok.